Результати матчів 14-го туру

0
6077
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1
14 WOODMALL-Femida – Конфермат 27.01 ГУНП 10.35 7:4
14 ФК Бігуча Лань – Прикордонник-SUNOCO 27.01 ГУНП 11.45 4:3
14 ДБК – Евеліна-Акпадон-Агро 28.01 ГУНП 10.30  1:3
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2
14 ККФА-REDMION – Філтекс 27.01 ХНУ 19.30  5:2
14 Облавтодор – Локомотив 27.01 ХНУ 20.30 6:1
14 Епіцентр К – ФК ЮАН 27.01 ХНУ 16.25 2:0
14 Ракета – УПП Хмельницький 27.01 ХНУ 12.00 4:6
14 M’ясний маркет – Олімп 27.01 ХНУ 13.05 3:1
14 ДЮСШ Будівельний Альянс Груп – Тепловик 27.01 ХНУ 14.15 5:0
14 Ротор – Ауді 27.01 ХНУ 15.20 1:0
14 Атлетік-Ceresit PRO – Олімпік-AskoArt 28.01 ХНУ 12.00 0:2
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3
14 Сокіл-2 – FC Diamant 27.01 ХНУ 11.00 5:0
14 Ковчег – ЗАЛІВ 10 27.01 ХНУ 17.30 3:5
14 Авіатор – ЕкоАльт 27.01 ГУНП 12.55 7:2
14 Лідер-Амор – НОВАВЕТ 28.01 ХНУ 10.00 2:0
14 Товтри – Лунтік 27.01 Конфермат 14.30 4:2
14 ФК Сокіл-Тірас – Компанія 28.01 ХНУ 13.00 4:5
14 МобіФренд – Тайфун 28.01 Конфермат 14.00 4:1
14 Менс – Центр 13 28.01 ХНУ 14.00 1:5
Сокіл-2 – Ковчег 28.01 ХНУ 15.00 2:4
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4
14 Олімп(Солобківці) – ФК Гвардія 28.01 ХНУ 11.00 5:2
14 Патріоти-NETiP – Ветеран 27.01 Конфермат 16.30 4:8
14 Royal Palace – Адвокат 28.01 Конфермат 13.00 10:2
14 Інкогніто – ФК Карат-MEBLI REMTION 2 28.01 Конфермат 10.00 3:4
14 TAD – ФК ITA TOOLS 28.01 Конфермат 17.00 6:7
14 FC ASTRUM – ФК Подільський Кремінь 28.01 Конфермат 18.00 4:5
14 ХФК Давид – Brilliant 28.01 Конфермат 19.00 4:2
14 FC ADRENALINE – Нева 28.01 ХНУ 09.00 3:1
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5
1\8 (2 матч) МФК Дует+ – FC Shark 27.01 ХНУ 18.30 3:0
1\8 (2 матч) Престиж-Авто – Nova Ushytsia 27.01 ХНУ 10.00 2:1
1\8 (2 матч) Прогрес В – Vavilon 27.01 ХНУ 09.00 5:3
1\8 (2 матч)  МФК Буг- Vitagro 27.01 Конфермат 15.30 3:7
1\8 (2 матч) ТГ Наркевичі – Поділля-Метиз 27.01 Конфермат 17.30 1:15
1\8 (2 матч) ФК Нива Летичів – Фортуна 27.01 Конфермат 18.30 2:4
1\8 (2 матч) Coming soon – Кристал 27.01 Конфермат 19.30 1:3
1\8 (2 матч) Весела Підкова – Фахівець 27.01 Конфермат 20.30 3:4
1\8 (3 матч) Престиж-Авто – Nova Ushytsia 28.01 ХНУ 18.00 0:2
1\8 (3 матч) ФК Нива Летичів – Фортуна 28.01 ХНУ 19.00 2:2
по пен. 4:2
1\8 (3 матч) МФК Дует+ – FC Shark 28.01 ХНУ 20.00 2:1
Кубок ТМ HELPIX Smereka – Dark Horse 28.01 ХНУ 16.00 3:6
Кубок ТМ HELPIX Прикордонник 2 – ФК Сталь 28.01 ХНУ 17.00 2:2
Кубок ТМ Мобіфренд ФК Міць – FC Aristocrats 28.01 Конфермат 15.00 8:5
Кубок ТМ SGK Поділля АТО – Електротранс 28.01 ХНУ 20.00 перенесено
Кубок ТМ SGK Та ти шо – FC ADRENALINE MK 28.01 Конфермат 09.00 4:4
Кубок ТМ Мобіфренд Lifecell – АІЩДІШ 28.01 ХНУ 19.00 перенесено
Кубок ТМ Родина пасіка Гавага Ліон-ВСП – ФК Лісоводи 28.01 Конфермат 11.00 1:4
Кубок ТМ Родина пасіка Гавага Лук’янівська – Гладіатор 28.01 Конфермат 20.00 1:7
Кубок ГРК Південна брама ФК Лицарі – СуперСіп 28.01 ХНУ 18.00 перенесено
Кубок ГРК Південна брама ФК Вовки – ФК Меджибіж 28.01 Конфермат  12.00 10:10
Кубок ГРК Південна брама Скорпіон – Melix-Заслучненська ТГ 28.01 Конфермат 16.00 7:1

 

__🔁__ у разі, якщо будуть 3 матчі плей-офф у Дивізіоні 5 ці ігри будуть перенесені.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here