Результати матчів 15-го туру

0
5936
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1
Прибирання залу 03.02 ГУНП 16.50
14 МФК URBAN – ФГ КОСВО 03.02 ГУНП 17.00 2:1
15 Конфермат – Динамо ГУНП 03.02 ГУНП 18.15 1:5
15 Прикордонник-SUNOCO – Карат-MEBLI REMTION 03.02 ГУНП 20.30 2:7
15 МФК URBAN – Інтерпродсервіс 04.02 ГУНП 10.30  9:4
15 Кардіфф – WOODMALL-Femida 04.02 ГУНП 11.45  5:4
15 Алмаз – ФК Бігуча Лань 04.02 ГУНП 13.00  1:3
15 Хмельницькі делікатеси – КАЗ 04.02 ГУНП 14.15 6:0
15 Евеліна Акпадон-Агро – ФГ Косво 04.02 ГУНП 15.30  1:13
15 ДБК – Helpix 04.02 ГУНП 16.45  1:12
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2
15 Філтекс – Ротор 03.02 ХНУ 19.50  1:3
15 УПП Хмельницький – Атлетик Ceresit PRO 03.02 ХНУ 12.20 3:3
15 Олімп – Облавтодор 04.02 ХНУ 14.00 4:3
15 Тепловик – Ракета 04.02 ХНУ 17.00 5:3
15 Локомотив – ДЮСШ 1 Будівельний Альяес Груп 04.02 ХНУ 18.00 1:0
15 M’ясний маркет – Ауді 04.02 ХНУ 19.00 5:1
15 Олімпік-AskoArt – Епіцентр К 03.02 ХНУ 17.40 0:2
15 ФК ЮАН – ККФА REDMION 03.02 ХНУ 18.45 3:5
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3
15 Залів 10 – Сокіл-Тірас 03.02 ХНУ 13.25 5:1
15            НОВАВЕТ – Авіатор 03.02 ХНУ 14.25 1:2
15 Лунтік – Менс 03.02 ХНУ 15.25 3:4
15 Ковчег – FC Diamant 03.02 Конфермат 16.00 6:4
15 Центр 13 – Сокіл 2 04.02 ХНУ 12.00 1:6
15 Компанія – Тайфун 04.02 ХНУ 15.00 2:1
15 МобіФренд – Лідер-Амор 04.02 ХНУ 16.00 3:4
15 ЕкоАльт – Товтри 04.02 ХНУ 20.00 4:5
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4
15 Ветеран – Інкогніто 03.02 Конфермат 15.00 9:3
15 Патріоти-NETiP – FC ASTRUM 03.02 ХНУ 16.35 2:3
15 ФК ITA TOOLS – ХФК Давид 03.02 Конфермат 17.00 9:2
15 TAD – Адвокат 03.02 Конфермат 18.00 5:1
15 ФК Гвардія – ФК Подільський Кремінь 03.02 Конфермат 19.00 7:14
15 Brilliant – FC ADRENALINE 03.02 Конфермат 20.00 0:10
15 ФК Карат MEBLI REMTION 2 – Royal Palace 04.02 Конфермат 09.00 2:7
15 Нева – Олімп Солобківці 04.02 Конфермат 10.00 2:5
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5
Кубок ТМ SGK Поділля АТО – Електротранс 03.02 Конфермат 14.00 1:1
Кубок ТМ Мобіфренд Lifecell – АІЩДІШ 03.02 ХНУ 10.20 3:2
Кубок ГРК Південна брама ФК Лицарі – СуперСіп 03.02 ХНУ 11.20 1:1
(матч призуп
у зв. з повітр. трив.)
1\4 (1 матч) Поділля-Метиз – Nova Ushytsia 04.02 ХНУ 09.00 3:1
1\4 (1 матч) Vitagro – Прогрес В 04.02 ХНУ 10.00 3:2
1\4 (1 матч) Фахівець – Кристал 04.02 ХНУ 11.00 2:2
по пен.
1:4
1\4 (1 матч) Нива Летичів – Дует+ 04.02 ХНУ 13.00 3:1
Кубок Нескорених ТГ Наркевичі – Престиж-Авто 03.02 Конфермат 11.00 4:5
Кубок Нескорених Весела Підкова – Coming soon 03.02 Конфермат 12.00 4:5
Кубок Нескорених Фортуна – FC Shark 03.02 Конфермат 13.00 4:5
Кубок Нескорених Vavilon – МФК Буг 04.02 Конфермат 19.00 2:8
Кубок ТМ HELPIX ФК Сталь – Smereka 04.02 Конфермат 15.00 1:2
Кубок ТМ HELPIX Dark Horse – Прикордонник-2 04.02 Конфермат 16.00 5:2
Кубок ТМ SGK FC ADRENALINE MK – Поділля АТО 04.02 Конфермат 14.00 2:1
Кубок ТМ SGK Електротранс – МФК ТА ТИ ШО 04.02 Конфермат 20.00 0:4
Кубок ТМ Мобіфренд АІЩДІШ – ФК Міць 04.02 Конфермат 17.00 6:4
Кубок ТМ Мобіфренд FC Aristocrats – Lifecell 04.02 Конфермат 18.00 2:1
Кубок ТМ Родина пасіка Гавага Гладіатор – Ліон ВСП  

03.02

Конфермат 09.00 3:4
Кубок ТМ Родина пасіка Гавага ФК Лісоводи – Лук’янівська  

04.02

Конфермат 11.00 10:4
Кубок ГРК Південна брама ФК Вовки – Melix-Заслучненська ТГ 03.02 Конфермат 10.00 5:4
Кубок ГРК Південна брама ФК Меджибіж – ФК Лицарі 04.02 Конфермат 12.00 2:6
Кубок ГРК Південна брама СуперСіп – Скорпіон 04.02 Конфермат 13.00 8:2

КУБОК ЛІГИ

Фінал Ауді – Локомотив 03.02 ГУНП 19.30 2:0

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here