Результати матчів 18-19 листопада

0
5012

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO https://jakosport.com.ua/uk

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія “Helpix Центр” https://helpix.ua/

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед! https://instagram.com/pasika_gavaga?igshid=YmMyMTA2M2Y= ‌

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки! https://instagram.com/sgk1_ua?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама” https://www.facebook.com/pivdennabrama

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів “МобіФренд” https://mobifrend.com.ua

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія “Rise Up” – сонячні електростанції https://instagram.com/riseup_ukraine?igshid=Z2lkMnh1YXd4aHVk

Слідкуйте за результатами матчів у режимі LIVE

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1
Прибирання залу 18.11 ГУНП 13.45
5 ФГ КОСВО – WOODMALL-Femida 18.11 ГУНП  16.10 3:4
5 ФК Бігуча Лань – Конфермат 18.11 ГУНП  17.25 1:1
5 ДБК – Динамо-ГУНП 19.11 ГУНП  10.30 3:8
5 КАЗ – Карат-MEBLI REMTION 19.11 ГУНП  11.45 2:3
5 Інтерпродсервіс – Кардіфф 19.11 ГУНП  13.00 1:4
5 Алмаз – Helpix 19.11 ГУНП  14.15 0:1
5 Прикордонник-SUNOCO – Хмельницькі делікатеси 19.11 ГУНП  15.30 2:4
5 МФК URBAN – Евеліна-Акпадон-Агро 19.11 ГУНП  16.45 10:1
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2
4 Локомотив –ККФА- REDMION 18.11 ГУНП 14.00 3:2
5 ДЮСШ 1 БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС ГРУП – РОТОР 18.11 ГУНП  15.05 4:3
5 ОЛІМПІК ASKOART – УПП ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 18.11 ХНУ 15.10 1:2
5 АТЛЕТИК CERESIT PRO – М’ЯСНИЙ МАРКЕТ 18.11 ГУНП  19.40 1:5
5 ЕПІЦЕНТР К – АУДІ 18.11 ГУНП 20.45 1:4
5 ФК “ЮАН” – ТЕПЛОВИК 18.11 ХНУ 12.00 1:1
5 РАКЕТА – BEERLOGA – Облавтодор 18.11 ХНУ 18.15 10:4
5 ФІЛТЕКС – ЛОКОМОТИВ 19.11 ХНУ 11.50 2:2
5 ККФА REDMION – ОЛІМП (Деражня) 19.11 ХНУ 12.55 4:3
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3
5 ТОВТРИ – ТАЙФУН 18.11 ХНУ 14.05 3:2
5 МЕНС – АВІАТОР 18.11 ХНУ 16.15 5:4
5 СОКІЛ-2 – ФК ФАХІВЕЦЬ ЛІДЕР АМОР 18.11 ГУНП 18.40 2:1
5 КОВЧЕГ – МОБІФРЕНД 18.11 ХНУ 17.15 1:9
5 ФК “СОКІЛ ТІРАС” – НОВАВЕТ 18.11 ХНУ 13.05 0:5
5 ЗАЛІВ 10 – ЛУНТІК 18.11 ХНУ 19.15 4:3
5 FC “DIAMANT” – ЦЕНТР 13 18.11 ГУНП 12:55 3:3
5 КОМПАНІЯ – ЕКОАЛЬТ 19.11 ХНУ 16.00 2:4
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4
5 ФК “ПОДІЛЬСЬКИЙ КРЕМІНЬ” – ФК “ДАВИД” 18.11 Конфермат 11.00 5:6
5 ПАТРІОТИ-NETIP – ОЛІМП (СОЛОБКІВЦІ) 18.11 Конфермат 16.00 5:11
5 ІНКОГНІТО – FC “ADRENALINE” 18.11 Конфермат 09.00 3:4
5 TAD – НЕВА 18.11 Конфермат 15.00 6:2
5 ФК “ITA TOOLS” – ФК “ГВАРДІЯ” 18.11 Конфермат 12.00 8:2
5 ФК “КАРАТ MEBLI REMTION -2” – ВЕТЕРАН 18.11 Конфермат 19.00 9:4
5 АДВОКАТ – FC “ASTRUM” 19.11 Конфермат 17.00 4:7
5 ROYAL PALACE – BRILLIANT 19.11 Конфермат 20.00 1:4
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5
2 ЛІОН-ВСП – LIFECELL 18.11 Конфермат 10.00 2:2
2 NOVA USHYTSIA – ФОРТУНА 18.11 Конфермат 18.00 2:1
2 DARK HORSE – ЕЛЕКТРОТРАНС 18.11 Конфермат 20.00 2:2
2 ПРЕСТИЖ-АВТО – ФК “НИВА” ЛЕТИЧІВ 18.11 Конфермат 13.00 3:3
2 SMEREKA – ТГ НАРКЕВИЧІ 18.11 Конфермат 14.00 10:4
2 ТСЦДУЕТ + —  МФК ЛІДЕР АМОР ФАХІВЕЦЬ 18.11 Конфермат 17.00 2:3
2 Поділля АТО – Vavilon 19.11 Конфермат 19.00 5:5
2 ФК Сталь  – FC Shark 19.11 ХНУ 19.00 3:2
2 Весела Підкова – Поділля-Метиз 19.11 Конфермат 10.00 3:5
2 МФК Буг — Та Ти Шо 19.11 ДЮСШ 09.00 4:2
2 ФК Лицарі – Coming soon 19.11 ДЮСШ 10.00 5:1
2 СуперСіп – АІЩДІШ 19.11 ДЮСШ 11.00 1:4
2 ФК Лісоводи – Скорпіон 19.11 ДЮСШ 12.00 8:3
2 Кристал – MELIX-Заслучненська ТГ 19.11 ДЮСШ 13.00 9:3
2 Гладіатор – Vitagro 19.11 ДЮСШ 14.00 3:7
2 FC ARISTOKRATS – ФК Вовки 19.11 ДЮСШ 16.00 8:1
2 Прогрес В – FC ADRENALINE MK 19.11 ДЮСШ 15.00 6:4
2 Лук’янівська – ФК Міць 19.11 ДЮСШ 17.00 1:6
2 Прикордонник-2 – Меджибіж 19.11 ДЮСШ 18.00 7:2
2 ПЕК АУДІ – Тайфун 19.11 ХНУ 09.00 6:4
2 ПЕК Тепловик – NOVA USHITSA 19.11 ХНУ 09.55 2:2
(3:5 по пен)
2 ПЕК ДЮСШ 1 БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС ГРУП – ОЛІМПІК ASKOART 19.11 ХНУ 18.00 5:0
2 ПЕК ФК ЮАН – Ракета 19.11 ХНУ 14.00 4:3
2 ПЕК АТЛЕТИК CERESIT PRO – Менс 19.11 ХНУ 17.00 2:2
(2:4 по пен )
2 ПЕК Ротор – УПП Хмельницький 19.11 ХНУ 20.00 2:0
2 ПЕК ФК Сокіл-Тірас – Інкогніто 19.11 Конфермат 18.00 2:3
2 ПЕК Олімп (Солобківці) – Лунтік 19.11 ХНУ 10.50 2:7
2 ПЕК ТСЦДУЕТ + — МФК ФАХІВЕЦЬ ЛІДЕР АМОР 19.11 ХНУ 15.00 2:2
(3:5 по пен)
2 ПЕК ТГ НАРКЕВИЧІ – НОВАВЕТ 19.11 Конфермат 11.00 5:5
(2:3 по пен)
2 ПЕК Центр 13 – Мобіфренд 19.11 Конфермат 16.00 3:3
(6:5 по пен)
2 ПЕК Електротранс – ФК “ITA TOOLS” 19.11 Конфермат 13.00 4:6
2 ПЕК LIFECELL – Нива (Летичів) 19.11 Конфермат 14.00 4:5
2 ПЕК TAD – ФК “КАРАТ MEBLI REMTION -2 19.11 Конфермат 15.00 4:3
2 ПЕК Подільський Кремінь – ФК ЛІДЕР АМОР ФАХІВЕЦЬ 19.11 Конфермат 12.00 4:6
2 ПЕК FC “ADRENALINE” – Ліон-ВСП 19.11 Конфермат 09.00 9:0

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here