Результати матчів 2-3 грудня

0
4928
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO https://jakosport.com.ua/uk

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія “Helpix Центр” https://helpix.ua/

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед! https://instagram.com/pasika_gavaga?igshid=YmMyMTA2M2Y= ‌

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки! https://instagram.com/sgk1_ua?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама” https://www.facebook.com/pivdennabrama

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів “МобіФренд” https://mobifrend.com.ua

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія “Rise Up” – сонячні електростанції https://instagram.com/riseup_ukraine?igshid=Z2lkMnh1YXd4aHVk 

КАЛЕНДАР ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ 02-03.12.2023 РОКУ

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1
Прибирання залу 02.12 18.00  
7 Прикордонник-SUNOCO – Кардіфф 02.12 ГУНП 19.15 5:3
7 МФК URBAN – Хмельницькі делікатеси 02.12 ГУНП 20.30 1:3
7 ДБК – Карат-MEBLI REMTION 03.12 ГУНП 10.30 2:4
7 ФГ КОСВО – КАЗ 03.12 ГУНП 11.45 3:6
7 ФК Бігуча Лань – WOODMALL-Femida 03.12 ГУНП 13.00 1:6
7 Алмаз – Конфермат 03.12 ГУНП 14.15  1:3
7 Евеліна Акпадон Агро – Helpix 03.12 ГУНП 15.30  0:12
7 Динамо ГУНП – Інтерпродсервіс 03.12 ГУНП 16.45 4:2
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2
7 АТЛЕТИК CERESIT PRO – ДЮСШ 1 БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС 02.12 ХНУ 12.50  1:1
7 ЕПІЦЕНТР К – BEERLOGA – ОБЛАВТОДОР 03.12 ХНУ 16.00 3:3
7 ККФА REDMION – М”ЯСНИЙ МАРКЕТ 02.12 ХНУ 13.55 5:2
7 ФІЛТЕКС – АУДІ 02.12 ХНУ 19.15 1:1
7 ФК “ЮАН” – ОЛІМП (Деражня) 02.12 ХНУ 10.50 5:4
7 ОЛІМПІК ASKOART – ЛОКОМОТИВ 02.12 ХНУ 16.05 3:0
7 УПП ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ – ТЕПЛОВИК 02.12 ХНУ 09.55 2:2
7 Ракета – Ротор 03.12 ХНУ 19.00 3:3
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3
7 МЕНС – ТАЙФУН 02.12 ХНУ 20.15 5:1
7 СОКІЛ-2 – ТОВТРИ 02.12 ХНУ 15.00 2:1
7 КОВЧЕГ – АВІАТОР 02.12 ХНУ 11.45 1:5
7 ФК “СОКІЛ ТІРАС” – ФАХІВЕЦЬ-ЛІДЕР АМОР 02.12 Конфермат 09.00 3:8
7 КОМПАНІЯ – МОБІФРЕНД 02.12 Конфермат 19.00 5:4
7 ЗАЛІВ 10 – НОВАВЕТ 02.12 Конфермат 10.00 3:4
7 FC “DIAMANT” – ЕКОАЛЬТ 03.12 Конфермат 19.00 2:3
7 ЦЕНТР 13 – ЛУНТІК 02.12 Конфермат 20.00 3:8
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4
7 ІНКОГНІТО – ФК “ПОДІЛЬСЬКИЙ КРЕМІНЬ” 02.12 Конфермат 11.00 4:4
7 ROYAL PALACE – ОЛІМП (СОЛОБКІВЦІ) 02.12 Конфермат 15.00 4:5
7 TAD – FC “ADRENALINE” 02.12 ГУНП 18.15 2:5
7 ФК “ITA TOOLS” – BRILLIANT 02.12 Конфермат 17.00 5:2
7 АДВОКАТ – НЕВА 02.12 Конфермат 12.00 4:1
7 ВЕТЕРАН – FC “ASTRUM” 02.12 Конфермат 13.00 8:5
7 Патріоти-NETiP – ХФК Давид 02.12 ХНУ 18.15 2:1
7 ФК Карат MEBLI REMTION-2 – ФК Гварді 03.12 Конфермат 13.00 4:2
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5
4 ПРИКОРДОННИК-2 – ЛІОН-ВСП 02.12 Конфермат 14.00 5:5
4 NOVA USHYTSIA – ТА ТИ ШО 02.12 ХНУ 09.00 1:2
4 ФК “НИВА” ЛЕТИЧІВ – VITAGRO 02.12 Конфермат 16.00 2:6
4 КРИСТАЛ – DARK HORSE 02.12 ХНУ 17.10 5:3
4 Весела Підкова – FC ADRENALINE MK 03.12 Конфермат 09.00 0:5
4 МФК Буг – ФК Меджибіж 03.12 Конфермат 12.00 11:2
4 ТГ Наркевичі – Поділля АТО 03.12 Конфермат 11.00 7:5
4 ФК Міць – Лідер Амор Фахівець 02.12 Конфермат 18.00 4:6
4 АІЩДІШ – Скорпіон 03.12 Конфермат 10.00 5:3
4 Дует + – Лук’янівська 03.12 Конфермат 16.00 10:0
4 SMEREKA – Vavilon 03.12 Конфермат 17.00 4:5
4 FC ARISTOKRATS – MELIX-Заслучанська ТГ 03.12 Конфермат 18.00 6:5
4 Лицарі – Lifecell 03.12 Конфермат 14.00 1:3
4 Фортуна – Coming soon 03.12 Конфермат 20.00 3:0
4 СуперСіп – ФК Лісоводи 03.12 ДЮСШ 15.45 3:3
4 Престиж-Авто – ФК Вовки 03.12 ДЮСШ 16.45 8:1
4 Прогрес В – FC Shark 03.12 ДЮСШ 17.45 5:3
4 ФК Сталь – Поділля-Метиз 03.12 ДЮСШ 18.45 1:6
4 Гладіатор – Електротранс 03.12 ДЮСШ 19.45 2:4
КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ
1\32 АУДІ – NOVA USHYTSIA 03.12 ХНУ 09.00 2:4
1\32 ІНКОГНІТО – ККФА REDMION 03.12 ХНУ 11.00 3:4
1\32 ФК ЮАН – ДЮСШ 1 БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС 03.12 ХНУ 12.00 4:1
1\32 УПП ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ – ЦЕНТР 13 03.12 ХНУ 13.00 0:1
1\32 ЛІДЕР АМОР ФАХІВЕЦЬ – НОВАВЕТ 03.12 ХНУ 09.55 3:5
1\32 НИВА ЛЕТИЧІВ – ЛУНТІК 03.12 ХНУ 15.00 1:2
1\32 МЕНС – ФК “ITA TOOLS” 03.12 Конфермат 15.00 8:5
1\32 FC “ADRENALINE” – TAD 03.12 ХНУ 17.00 7:5
1\32 ФАХІВЕЦЬ-ЛІДЕР АМОР – КОВЧЕГ 03.12 ХНУ 18.00 2:4
1\32 КОМПАНІЯ – ПРИКОРДОННИК-2 03.12 ХНУ 14.00 6:4

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here