Результати матчів 20-21 січня

0
6257
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1
13 Конфермат – Кардіфф 20.01 ГУНП 13.10 4:3
13 Helpix – Динамо ГУНП 20.01 ГУНП 14.25  4:3
Прибирання залу 20.01 ГУНП 15.35  
13 ФК Бігуча Лань – Карат MEBLI REMTION 20.01 ГУНП 15.45  5:3
13 Евеліна Акпадон Агро – КАЗ 20.01 ГУНП 17.00  4:5
13 Алмаз – ФГ КОСВО 20.01 ГУНП 18.15  5:4
13 Прикордонник – Інтерпродсервіс 20.01 ГУНП 19.30  2:5
13 Хмельницькі делікатеси – WOODMALL-Femida 20.01 ГУНП 20.45  1:1
14 КАРАТ MEBLI REMTION –  КАРДІФФ 21.01 ГУНП 11.45 9:1
14 ДИНАМО-ГУНП – ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ 21.01 ГУНП 13.00 0:1
14   ІНТЕРПРОДСЕРВІС – АЛМАЗ 21.01 ГУНП 14.15 4:1
14 ДБК – МФК “URBAN 21.01 ГУНП 15.30  4:6
14 КАЗ – HELPIX 21.01 ГУНП 16.45  0:4
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2
13 УПП Хмельницький – ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 21.01 ГУНП 10.35 1:0
13 Олімп – Ауді 20.01 ХНУ 11.00 5:7
13 Філтекс – Епіцентр К 20.01 ХНУ 17.05 2:5
13 Тепловик – Облавтодор 20.01 ХНУ 18.10 3:3
13 Локомотив – M’ясний маркет 20.01 ХНУ 19.15 1:3
13 ФК ЮАН – Атлетик Ceresit PRO 21.01 ХНУ 09.00 5:1
13 ККФА REDMION – Ротор 21.01 ХНУ 10.05 5:2
13 Олімпік AskoArt – Ракета 21.01 ХНУ 12.10 2:4
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3
13 ЗАЛІВ 10 – Сокіл-2 20.01 ХНУ 10.00 4:2
13 Сокіл-Тірас – Тайфун 20.01 ХНУ 14.05 7:4
13 НОВАВЕТ – МобіФренд 20.01 ХНУ 15.05 4:0
13 Лунтік – Авіатор 20.01 ХНУ 16.05 3:2
13 Центр 13 – Товтри 21.01 ХНУ 14.15 4:1
13 ЕкоАльт – Лідер Амор 21.01 ХНУ 15.15 3:1
13 FC Diamant – Менс 21.01 ХНУ 19.15 3:3
13 Компанія – Ковчег 21.01 Конфермат 17.00 2:3
11  Сокіл-2 – Сокіл-Тірас 21.01 ХНУ 11.10 +:-
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4
13 ФК ITA TOOLS – Royal Palace 20.01 Конфермат 15.00 4:4
13 Ветеран – ФК Подільський Кремінь 20.01 Конфермат 16.00 6:3
13 TAD – ХФК Давид 20.01 Конфермат 17.00 +:-
13 Адвокат – Інкогніто 21.01 Конфермат 13.00 2:2
13 Карат MEBLI REMTION 2 – Патріоти NETiP 21.01 ХНУ 17.15 6:2
13 FC ASTRUM – Олімп(Солобківці) 21.01 Конфермат 18.00 6:1
13 ФК Гвардія – FC ADRENALINE 21.01 Конфермат 19.00 2:10
13 Brilliant – Нева 21.01 Конфермат 20.00 7:4
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5
1\8 Vavilon – Прогрес В 20.01 ХНУ 09.00 0:3
1\8 Nova Ushіtsуa – Престиж-Авто 20.01 ХНУ 12.05 9:6
1\8 Поділля-Метиз – ТГ Наркевичі 21.01 ХНУ 13.15 5:3
1\8 FC Shark – Дует + 21.01 ХНУ 18.15 4:2
1\8 Фортуна – ФК Нива Летичів 21.01 ХНУ 16.15 1:1
по пен. 4:5
1\8 Vitagro – МФК Буг 20.01 Конфермат 14.00 3:2
1\8 Кристал – Coming soon 20.01 Конфермат 18.00 6:2
1\8 Фахівець – Весела Підкова 20.01 Конфермат 19.00 2:1
Кубок ТМ HELPIX ФК Сталь – Dark Horse 21.01 Конфермат 10.00 3:3
Кубок ТМ HELPIX Smereka – Прикордонник 2 21.01 Конфермат 11.00 5:8
Кубок ТМ SGK Та ти шо – Поділля АТО 21.01 Конфермат 09.00 5:2
Кубок ТМ SGK Електротранс – FC ADRENALINE MK 20.01 Конфермат 20.00 4:2
Кубок ТМ Мобіфренд Lifecell – ФК Міць 21.01 Конфермат 12.00 8:1
Кубок ТМ Мобіфренд АІЩДІШ – FC Aristocrats 21.01  ХНУ 20.15 4:2
Кубок ТМ Родина пасіка Гавага ЛІОН-ВСП – Лук’янівська 20.01 ХНУ 20.15 3:0
Кубок ТМ Родина пасіка Гавага ФК Лісоводи – Гладіатор 21.01 Конфермат 16.00 8:3
Кубок ГРК Південна брама ФК Лицарі – Melix-Заслучнянська ТГ 20.01 ХНУ 13.05 4:3
Кубок ГРК Південна брама СуперСіп – ФК Меджибіж 21.01  Конфермат 15.00 +:-
Кубок ГРК Південна брама Скорпіон – ФК Вовки 21.01 Конфермат 14.00 6:4

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here