Результати матчів 25-26 листопада

0
3763
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO https://jakosport.com.ua/uk

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія “Helpix Центр” https://helpix.ua/

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед! https://instagram.com/pasika_gavaga?igshid=YmMyMTA2M2Y= ‌

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки! https://instagram.com/sgk1_ua?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама” https://www.facebook.com/pivdennabrama

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів “МобіФренд” https://mobifrend.com.ua

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія “Rise Up” – сонячні електростанції https://instagram.com/riseup_ukraine?igshid=Z2lkMnh1YXd4aHVk


КАЛЕНДАР ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ 25-26.11.2023 РОКУ

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1
6 КАЗ – ДБК 25.11 ГУНП  18.15 5:6
6 Карат MEBLI REMTION – Евеліна Акпадон-Агро 25.11 ГУНП  19.30 3:0
6 Динамо ГУНП – ФГ КОСВО 26.11 ГУНП  10.30 2:3
6 Конфермат – Прикордонник SUNOCO 26.11 ГУНП  11.45 7:3
6 Кардіфф – ФК Бігуча Лань 26.11 ГУНП  13.00 2:2
6 WOODMALL-Femida – Інтерпродсервіс 26.11 ГУНП  14.15 6:3
6 Хмельницькі делікатеси – Алмаз 26.11 ГУНП  15.30 10:0
6 Helpix – МФК URBAN 26.11 ГУНП  16.45 3:3
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2
6 М”ЯСНИЙ МАРКЕТ – ЕПІЦЕНТР К 25.11 ГУНП  20.45 1:2
6 ЛОКОМОТИВ – ФК “ЮАН” 25.11 ХНУ 18.10 5:3
6 ОЛІМП (Деражня) – ФІЛТЕКС 25.11 ХНУ 13.00 6:3
6 АУДІ – ККФА REDMION 25.11 ХНУ 14.05 2:2
6 BEERLOGA – ОБЛАВТОДОР – АТЛЕТИК CERESIT PRO 25.11 ХНУ 20.15 4:0
6 Тепловик – Олімпік AscoArt 26.11 ХНУ 11.45 2:2
6 Ротор – УПП Хмельницький 26.11 ХНУ 18.00 2:2
6 ДЮСШ Будівеьний Альянс Груп – Ракета 26.11 ХНУ 13.50 2:2
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3
6 ЛУНТІК – FC DIAMANT 25.11 ХНУ 16.10 3:3
6 ЕКОАЛЬТ – ЗАЛІВ 10 25.11 ХНУ 09.00 2:1
6 ТОВТРИ – МЕНС 25.11 ХНУ 10.50 1:5
6 ФАХІВЕЦЬ-ЛІДЕР АМОР – КОВЧЕГ 25.11 ХНУ 19.15 4:1
6 АВІАТОР – СОКІЛ-2 25.11 ХНУ 15.10 2:3
6 НОВАВЕТ – КОМПАНІЯ 25.11 ХНУ 11.50 6:2
6 МобіФренд – ФК Сокіл-Тірас 26.11 Конфермат 18.00 11:2
6 Тайфун – Центр 13 26.11 ХНУ 19.00 5:4
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4
6 ХФК “ДАВИД” – ВЕТЕРАН 25.11 Конфермат 15.00 4:10
6 ФК “ГВАРДІЯ” – АДВОКАТ 25.11 Конфермат 20.00 0:2
6 НЕВА – ФК “ITA TOOLS” 25.11 Конфермат 17.00 4:0
6 BRILLIANT – TAD 25.11 Конфермат 14.00 2:14
6 FC “ADRENALINE” – ROYAL PALACE 25.11 Конфермат 16.00 5:4
6 ФК “ПОДІЛЬСЬКИЙ КРЕМІНЬ” – ПАТРІОТИ-NETIP 25.11 Конфермат 18.00 7:4
6 FC ASTRUM – Карат-MEBLI REMTION-2 26.11 Конфермат 09.00 1:3
6 Олімп(Солобківці) – Інкогніто 26.11 Конфермат 10.00 3:6
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5
3 ФОРТУНА – ПРИКОРДОННИК-2 25.11 Конфермат 09.00 8:3
3 ТА ТИ ШО – ФК “ЛИЦАРІ” 25.11 Конфермат 11.00 6:2
3 LIFECELL – МФК “БУГ” 25.11 Конфермат 10.00 2:1
3 СКОРПІОН – СУПЕР СІП 25.11 Конфермат 12.00 3:2
3 FC ADRENALINE MK – ФК Сталь 25.11 Конфермат 13.00 2:2
3 ВЕСЕЛА ПІДКОВА – ПРОГРЕС В 25.11 Конфермат 19.00 4:3
3 VITAGRO – ПРЕСТИЖ-АВТО 25.11 ХНУ 17.10 3:3
3 ФК “ВОВКИ” – ГЛАДІАТОР 25.11 ХНУ 09.55 2:6
3 MELIX – ЗАСЛУЧНЯНСЬКА ТГ – DARK HORSE 25.11 ГУНП  10.30 2:2
3 VAVILON – ФК МІЦЬ 25.11 ГУНП  11.20 4:2
3 ЛУК’ЯНІВСЬКА – SMEREKA 25.11 ГУНП  12.10 1:1
3 FC Shark – Поділля-Метиз 26.11 ДЮСШ 09.00 1:7
3 Поділля АТО – Дует + 26.11 ДЮСШ 10.00 2:3
3 АІЩДІШ – ФК Лісоводи 26.11 ДЮСШ 11.00 7:1
3 ТГ Наркевичі – Лідер Амор Фахівець 26.11 ДЮСШ 12.00 3:7
3 ФК Меджибіж – ЛІОН ВСП 26.11 ДЮСШ 13.00 0:7
3 Coming soon – Nova Ushytsia 26.11 ДЮСШ 17.00 4:4
3 ФК Нива Летичів – Кристал 26.11 ДЮСШ 15.00 2:4
3 Електротранс – FC ARISTOKRATS 26.11 ДЮСШ 16.00 2:2
2 ПЕК КОВЧЕГ – BEERLOGA-ОБЛАВТОДОР 26.11 ХНУ 16.00 3:2
2 ПЕК Сокіл-2 – М’ясний маркт 26.11 ХНУ 09.55 4:3
2 ПЕК ЛОКОМОТИВ – ПАТРІОТИ-NETIP 26.11 ХНУ 17.00 +:-
2 ПЕК ФК Сталь – Філтекс 26.11 ХНУ 15.00 4:4
(4:3 по пен.)
2 ПЕК ЕПІЦЕНТР К – ОЛІМП (ДЕРАЖНЯ) 26.11 ХНУ 10.50 7:1
2 ПЕК ЗАЛІВ 10 – ККФА REDMION 26.11 ХНУ 09.00 1:1
(по пен. 3:5)
2 ПЕК FC DIAMANT – НЕВА 26.11 Конфермат 16.00 4:2
2 ПЕК АВІАТОР – ВЕТЕРАН 26.11 Конфермат 15.00 6:9
2 ПЕК СКОРПІОН – ЕКОАЛЬТ 26.11 Конфермат 12.00 8:9
2 ПЕК КОМПАНІЯ – VITAGRO 26.11 Конфермат 13.00 4:3
2 ПЕК ПРИКОРДОННИК-2 – VAVILON 26.11 Конфермат 14.00 10:3
2 ПЕК ГЛАДІАТОР – SMEREKA 26.11 ДЮСШ 14.00 3:2
2 ПЕК АДВОКАТ – ТА ТИ ШО 26.11 Конфермат 11.00 6:2
2 ПЕК МФК БУГ – DARK HORSE 26.11 Конфермат 17.00 4:5
2 ПЕК ВЕСЕЛА ПІДКОВА – ROYAL PALACE 26.11 ХНУ 12.50 2:3
2 ПЕК BRILLIANT – ТОВТРИ 26.11 Конфермат 19.00 5:3

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here