Результати матчів 9-10 грудня

0
4746
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1
Прибирання залу 09.12 18.00
8 ДБК – ФГ КОСВО 09.12 ГУНП  18.15 2:3
8 Хмельницькі делікатеси – Евеліна Акпадон Агро 09.12 ГУНП  19.30 6:0
8 Динамо-ГУНП – ФК Бігуча Лань 10.12 ГУНП  10.30 4:1
8 WOODMALL-Femida –Прикордонник- SUNOCO 10.12 ГУНП  11.45 9:2
8 Конфермат – МФК URBAN 10.12 ГУНП  13.00 2:3
8 Карат-MEBLI REMTION – Helpix 10.12 ГУНП  14.15 0:7
8 Кардіфф – Алмаз 10.12 ГУНП  15.30 2:3
8 КАЗ – Інтерпродсервіс 10.12 ГУНП  16.45 5:3
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2
8 Облавтодор – ККФА-REDMION 09.12 ГУНП  20.45 6:0
8 Ракета – Атлетик Ceresit PRO 10.12 ХНУ 14.00 2:2
8 М’ясний маркет – Філтекс 09.12 ХНУ 14.05 2:3
8 ДЮСШ 1 БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС – ЕПІЦЕНТР К 09.12 ХНУ 18.20 2:2
8 Ротор – Тепловик 09.12 ХНУ 16.10 1:2
8 Локомотив – УПП Хмельницький 09.12 ХНУ 17.15 4:2
8 Олімп – Олімпік-AscoArt 10.12 ХНУ 11.00 3:2
8 Ауді – ФК ЮАН 10.12 ХНУ 12.00 4:3
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3
8 НОВАВЕТ – FC “DIAMANT” 09.12 ХНУ 10.00 0:0
8 Авіатор – Сокіл-Тірас 09.12 ХНУ 11.00 5:1
8 Лідер Амор – Компанія 09.12 Конфермат 14.00 7:6
8 Менс – Сокіл-2 09.12 ХНУ 15.10 3:4
8 ЕкоАльт – Центр 13 09.12 ХНУ 19.25 3:1
8 Тайфун – Лунтік 10.12 ХНУ 09.00 3:4
8 МобіФренд – Залів 10 09.12 Конфермат 15.00 4:4
8 Товтри – Ковчег 10.12 ХНУ 19.00 1:4
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4
8 ФК “ГВАРДІЯ” – ВЕТЕРАН 09.12 Конфермат 16.00 3:10
8 BRILLIANT – АДВОКАТ 09.12 Конфермат 12.00 3:6
8 ФК “ПОДІЛЬСЬКИЙ КРЕМІНЬ” – ROYAL PALACE 09.12 Конфермат 18.00 2:7
8 Патріоти NETiP – Інкогніто 09.12 ХНУ 12.00 2:5
8 FC ADRENALINE –ФК  ITA TOOLS 09.12 Конфермат 11.00 4:2
8 Нева – Карат MEBLI REMTION-2 10.12 Конфермат 20.00 0:4
8 TAD – Олімп(Солобківці) 10.12 Конфермат 13.00 7:11
8 ХФК Давид – FC ASTRUM 10.12 Конфермат 18.00 3:8
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5
5 ВЕСЕЛА ПІДКОВА – ФК СТАЛЬ 09.12 ХНУ 09.00 3:1
5 Lifecell – NOVA USHYTSIA 09.12 Конфермат 09.00 2:5
5 DARK HORSE – FC “ARISTOKRATS” 09.12 Конфермат 10.00 7:3
5 Фахівець – Лук’янівська 09.12 Конфермат 19.00 11:1
5 ЛІОН-ВСП – МФК Буг 09.12 Конфермат 20.00 3:3
5 Прикордонник-2 – Coming soon 10.12 Конфермат 19.00 0:6
5 СуперСіп – FC ADRENALINE MK 09.12 ХНУ 20.30 4:3
5 ТА ТИ ШО – Фортуна 10.12 Конфермат 09.00 2:3
5 Дует + – Smereka 10.12 Конфермат 10.00 3:2
5 Поділля АТО – ФК Міць 10.12 Конфермат 11.00 4:4
5 ФК Меджибіж – Лицарі 10.12 Конфермат 12.00 4:5
5 Melix Заслучнянська ТГ – Гладіатор 09.12 Конфермат 13.00 2:5
5 ФК ВОВКИ – Нива Летичів 10.12 Конфермат 14.00 1:6
5 Vitagro – Кристал 10.12 Конфермат 15.00 3:3
5 ФК Лісоводи – FC SHARK 10.12 Конфермат 16.00 1:4
5 Vavilon – ТГ Наркевичі 09.12 Конфермат 17.00 7:3
5 Скорпіон – Прогрес В 10.12 Конфермат 17.00 5:5
5 Поділля-Метиз – АІЩДІШ 10.12 ХНУ 20.00 3:0
5 Електротранс – Престиж-Авто 09.12 ХНУ 13.00 1:1
КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ 
1\32 ГЛАДІАТОР – АДВОКАТ 10.12 ХНУ 15.00 5:2
1\32 ФК СТАЛЬ – FC DIAMANT 10.12 ХНУ 13.00 0:3
1\32 ВЕТЕРАН – ЕКОАЛЬТ 10.12 ХНУ 17.00 6:3
1\32 DARK HORSE – ЛОКОМОТИВ 10.12 ХНУ 16.00 3:2
1\32 СОКІЛ-2 – ROYAL PALACE 10.12 ХНУ 10.00 1:1
(матч перервано
після 1 тайму)
1\32 BRILLIANT – ЕПІЦЕНТР К 10.12 ХНУ 18.00 1:8

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here