Результати матчів 9-го туру та 1/16 Кубку

0
5947
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO https://jakosport.com.ua/uk

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія “Helpix Центр” https://helpix.ua/

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед! https://instagram.com/pasika_gavaga?igshid=YmMyMTA2M2Y= ‌

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки! https://instagram.com/sgk1_ua?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама” https://www.facebook.com/pivdennabrama

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів “МобіФренд” https://mobifrend.com.ua

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія “Rise Up” – сонячні електростанції https://instagram.com/riseup_ukraine?igshid=Z2lkMnh1YXd4aHVk 

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького https://vsim.ua/

КАЛЕНДАР ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ 16-17.12.2023 РОКУ

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1
9 Інтерпродсервіс – ДБК 16.12 ГУНП 10.30  3:2
9 МФК URBAN – Кардіфф 16.12 ГУНП 11.45  4:3
9 Алмаз – WOODMALL-Femida 16.12 ГУНП 13.00 3:7
9 Прикордонник – Динамо ГУНП 16.12 ГУНП 14.15 3:9
Прибирання залу 16.12 ГУНП 15.30
9 Евеліна Акпадон Агро – Конфермат 16.12 ГУНП 15.45 2:3
9 ФК Бігуча Лань – КАЗ 16.12 ГУНП 17.00  0:3
9 ФГ КОСВО – Карат MEBLI REMTION 16.12 ГУНП 18.15 5:4
9 Helpix – Хмельницькі делікатеси 16.12 ГУНП 19.30 2:4
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2
9 ККФА REDMION – ДЮСШ 1 БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС 16.12 ХНУ 13.05 2:0
9 ЕПІЦЕНТР К – РАКЕТА 16.12 ХНУ 14.10 1:4
9 УПП Хмельницький – Олімп 16.12 ХНУ 10.00 3:5
9 Олімпік AskoArt – Ауді 16.12 ХНУ 15.15 2:5
9 ФК ЮАН – М’ясний маркет 16.12 ХНУ 18.15 1:3
9 Тепловик – Локомотив 16.12 ХНУ 16.15 1:3
9 Філтекс – Облавтодор 16.12 ХНУ 20.20 3:2
9 Атлетик Ceresit PRO – Ротор 17.12 ХНУ 10.20 3:1
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3
9 СОКІЛ-2 – ТАЙФУН 16.12 ХНУ 09.00 8:2
9 КОВЧЕГ – МЕНС 16.12 ХНУ 19.20 4:4
9 КОМПАНІЯ – АВІАТОР 16.12 ХНУ 12.05 0:3
9 FC “DIAMANT” – МОБІФРЕНД 16.12 ГУНП 20.45 3:5
9 ЦЕНТР 13 – НОВАВЕТ 16.12 ХНУ 11.05 5:2
9 ЛУНТІК – ЕКОАЛЬТ 16.12 Конфермат 17.30 4:3
9 ФК Сокіл Тірас – Товтри 17.12 ХНУ 09.25 0:4
9 Залів 10 – Лідер Амор 17.12 ХНУ 11.25 3:5
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4
9 ROYAL PALACE – ПАТРІОТИ-NETIP 16.12 ХНУ 17.15 7:0
9 АДВОКАТ – FC “ADRENALINE” 16.12 Конфермат 15.30 2:7
9 ВЕТЕРАН – НЕВА 16.12 Конфермат 16.30 8:4
9 Інкогніто – ХФК Давид 16.12 Конфермат 18.30 7:5
9 TAD – ФК Подільський Кремінь 17.12 Конфермат 14.30 13:4
9 ФК ITA TOOLS – Олімп(Солобківці) 17.12 Конфермат 15.30 6:3
9 ФК Карат MEBLI REMTION 2 – Brilliant 17.12 Конфермат 16.30 6:4
9 FC ASTRUM – ФК Гвардія 17.12 ХНУ 08.30 4:3
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5
6 NOVA USHYTSIA – ФК “МЕДЖИБІЖ” 16.12 Конфермат 13.30 9:0
6 ГЛАДІАТОР – DARK HORSE 16.12 Конфермат 14.30 3:10
6 Coming soon – Та Ти Шо 17.12 Конфермат 08.30 2:2
6 СуперСіп – FC Shark 16.12 Конфермат 19.30 1:2
6 Lifecell – Фортуна 16.12 Конфермат 20.30 4:1
6 Прикордонник 2 – МФК Буг 16.12 ДЮСШ 19.00 2:3
6 Фахівець – Vavilon 16.12 ДЮСШ 20.00 5:2
6 Нива Летичів – Електротранс 17.12 ДЮСШ 18.30 6:5
6 Престиж Авто – Melix-Заслучнянська ТГ 17.12 ДЮСШ 19.30 4:2
6 ФК Сталь – Прогрес В 17.12 ДЮСШ 20.30 7:3
6 Поділля АТО – SMEREKA 17.12 Конфермат 12.30 6:2
6 ФК Міць – Дует+ 17.12 Конфермат 13.30 3:5
6 АІЩДІШ – FC ADRENALINE MK 17.12 Конфермат 09.30 0:2
6 ФК Лісоводи – Поділля Метиз 17.12 Конфермат 10.30 3:7
6 ФК Лицарі – Ліон-ВСП 17.12 Конфермат 11.30 3:7
6 Vitagro – ФК Вовки 17.12 Конфермат 17.30 10:7
6 Кристал – FC ARISTOKRATS 17.12 Конфермат 18.30 2:4
6 Скорпіон – Весела Підкова 17.12 Конфермат 19.30 1:4
6 ТГ Наркевичі – Лук’янівська 17.12 Конфермат 20.30 4:2
КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ
1\32 СОКІЛ-2 – ROYAL PALACE 16.12 ХНУ 08.30 5:1
1\16 NOVA USHITSIA – ІНТЕРПРОДСЕРВІС 17.12 ГУНП 10.30 1:6
1\16 KKФА-REDMION – КАРДІФФ 17.12 ГУНП 11.30 3:4
1\16  КАРАТ MEBLI REMTION – FC ADRENALINE 17.12 ГУНП 12.30 1:0
1\16 ФГ КОСВО – МФК URBAN 17.12 ГУНП 13.30 4:3
1\16 Конфермат – ДБК 17.12 ГУНП 14.30 6:2
1\16 ЕВЕЛІНА – АКПАДОН-АГРО – ПРИКОРДОННИК-SUNOCO 17.12 ГУНП 15.30 6:5
1\16 Хмельницькі Делікатеси – БІГУЧА ЛАНЬ 17.12 ГУНП 16.30 6:2
1\16 КАЗ – Сокіл 2 17.12 ХНУ 12.30 1:9
1\16 Гладіатор – Helpix 17.12 ХНУ 13.30 0:19
1\16 Алмаз – FC Diamant 17.12 ХНУ 14.30 6:2
1\16 Лунтік – ЮАН 17.12 ХНУ 15.30 3:3
по пен. 6:5
1\16 Ветеран – Dark Horse 17.12 ХНУ 16.30 10:2
1\16 Динамо-ГУНП – Епіцентр К 17.12 ХНУ 17.30 5:1
1\16 Ковчег – Компанія 17.12 ХНУ 18.30 8:2
1\16 НОВАВЕТ – МЕНС 17.12 ХНУ 19.30 1:1
6:5 по пен.
1\16 Центр 13 – WOODMALL-Femida 17.12 ХНУ 20.30 0:8

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here