Результати матчів Дитячої Преміум-ліги (6-7 січня)

0
788

№ з/п

Тур

Пара команд

Дата

Місце

проведення

Час початку

Рах.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ДІТЕЙ

1

8

ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький)(2013-2014)

06.01

ГУНП

08.50

9:2

2

8

ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький) – СК Сокіл-2014 (Хмельницький) (2013-2014)

06.01

ГУНП

09.40

1:3

3

8

ДЮСШ №3 (Хмельницький) – СК Сокіл (Хмельницький)-2012 (2011-2012)

06.01

ГУНП

10.30

7:2

4

8

F.S. ProffiBаll (Хмельницький) – Новатор (Хмельницький) (2009-2010)

06.01

ГУНП

11.20

7:2

5

8

ФА Рівень (Хмельницький) – СК Сокіл (Хмельницький)-2012 (2011-2012)

06.01

ГУНП

12.10

0:3

6

8

Поділля-1 (Хмельницький) – Мрія (Хмельницький) (2011-2012)

06.01

ГУНП

13.00

1:17

7

8

СК Сокіл-2013 (Хмельницький) – Новатор-2013 (Хмельницький) (2013-2014)

06.01

ГУНП

13.50

8:2

8

8

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) – СК Сокіл (Хмельницький) (2009-2010)

06.01

ГУНП

14.40

0:6

9

8

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) – ДЮСШ №3 (Хмельницький) (2009-2010)

06.01

ГУНП

15.30

4:2

10

8

Поділля-2-2014 (Хмельницький) – Старбол-2013 (Хмельницький) (2013-2014)

06.01

ГУНП

16.20

0:13

11

8

ДЮСШ №1-дівчата (Хмельницький) – Мрія-2013 (Хмельницький) (2013-2014)

06.01

ГУНП

17.10

1:9

12

8

ДЮСШ №1-дівчата (Хмельницький) – ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький) (2013-2014)

07.01

ДЮСШ №1

09.00

2:3

13

8

СК Сокіл-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький) (2013-2014)

07.01

ДЮСШ №1

09.50

8:8

14

Кубок

Viva Cup-2014 (Хмельницький) — Фортеця-2014 (Кам’янець-Подільський) (2013-2014)

07.01

ДЮСШ №1

10.40

3:2

15

8

F.S. ProffiBall (Хмельницький) – ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) (2009-2010)

07.01

ДЮСШ №1

11.30

0:3

16

8

Мрія-2013 (Хмельницький) – Фортеця К-Подільський-2014 (2013-2014)

07.01

ДЮСШ №1

12.20

12:0

17

8

Новатор (Хмельницький) – CFC Amor(Хмельницький) (2009-2010)

07.01

ДЮСШ №1

13.10

4:3

18

8

ДЮСШ №3 (Хмельницький) – СК Сокіл (Хмельницький) (2009-2010)

07.01

ДЮСШ №1

14.00

2:2

19

8

Поділля-2 (Хмельницький) – Старбол(Хмельницький) (2015-2016)

07.01

ДЮСШ №1

14.50

0:8

20

8

СК Сокіл-2 (Хмельницький) – ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) (2015-2016)

07.01

ДЮСШ №1

15.40

1:7

21

8

СК Сокіл-1 (Хмельницький) – ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) (2015-2016)

07.01

ДЮСШ №1

16.30

7:0

22

8

Мрія (Хмельницький) – Старбол(Хмельницький) (2015-2016)

07.01

ДЮСШ №1

17.20

4:9

23

8

Новатор-2 (Хмельницький) – ФА Рівень (Хмельницький) (2011-2012)

07.01

ДЮСШ №1

18.10

3:2

24

8

Новатор-1 (Хмельницький) – Новатор-3 (Хмельницький) (2011-2012)

07.01

ДЮСШ №1

19.00

10:0

25

8

Новатор-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) (2013-2014)

07.01

ДЮСШ №1

19.50

4:3

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here