Результати матчів Дитячої Преміум-ліги (кубок+ліга)

0
541
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT” – https://instagram.com/maxsport_ua?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA== 


28-31.12.2023 РОКУ

№ з/п Тур Пара команд Дата Місце 

проведення

Час початку Рах.
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ДІТЕЙ
1 5 VIVA CUP-2014 (Хмельницький) – Новатор-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 28.12 ГУНП 09.00 4:1
2 5 Новатор (Хмельницький) – ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) (2009-2010) 28.12 ГУНП 09.50 0:7
3 5 ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) – F.S. ProffiBаll (Хмельницький) (2009-2010) 28.12 ГУНП 10.40 4:5
4 5 ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) (2009-2010) 28.12 ГУНП 11.30 8:4
5 5 Мрія (Хмельницький) – ДЮСШ 1-2 (Хмельницький) (2011-2012) 28.12 ГУНП 12.20 2:1
6 5 ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький) – ДЮФК ФАРР-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 28.12 ГУНП 13.10 6:1
7 5 VIVA CUP (Хмельницький) – Старбол (Хмельницький) (2015-2016) 29.12 ГУНП 12.30 4:0
8 5 ДЮСШ №3 (Хмельницький) – ДЮСШ 1-1 (Хмельницький) (2011-2012) 29.12 ГУНП 13.20 7:2
9 Кубок ДЮСШ №3 (Хмельницький) — СК Сокіл (Хмельницький) (2009-2010) 28.12 ДЮСШ №1 10.00 5:3
10 Кубок ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) — ДЮСШ №3 (Хмельницький) (2011-2012) 28.12 ДЮСШ №1 10.50 6:3
11 Кубок Поділля-2 (Хмельницький) — Новатор-3 (Хмельницький) (2011-2012) 28.12 ДЮСШ №1 11.40 0:14
12 Кубок ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький) — ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 28.12 ДЮСШ №1 12.30 3:6
13 Кубок ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) — Поділля-Озерна (Хмельницький) (2015-2016) 29.12 ДЮСШ №1 09.00 7:4
14 Кубок Поділля-2 (Хмельницький) — ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) (2015-2016) 29.12 ДЮСШ №1 09.50 0:16
15 Кубок ДЮСШ №1-3 (Хмельницький) — Мрія-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 29.12 ДЮСШ №1 10.40 0:13
16 Кубок Олімп-ДЮСШ Деражня (Хмельницька область) — CFC Amor (Хмельницький) (2009-2010) 29.12 ДЮСШ №1 11.30 2:3
17 Кубок ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) — Новатор-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 29.12 ДЮСШ №1 12.20 4:2
18 6 тур СК Сокіл-2014 (Хмельницький) – VIVA CUP-2014 (Хмельницький) (2013-2014) 29.12 ДЮСШ №1 13.10 8:3
19 Кубок ДЮСШ №1-дівчата (Хмельницький) — ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 29.12 ДЮСШ №1 14.00 0:10
20 Кубок Поділля-1 (Хмельницький) — СК Сокіл-2012 (Хмельницький) (2011-2012) 30.12 ГУНП 08.30 1:12
21 Кубок Новатор-1 (Хмельницький) — Новатор-2 (Хмельницький) (2011-2012) 30.12 ГУНП 09.20 6:2
22 6 тур СК Сокіл (Хмельницький)-2011 – ФА Рівень (Хмельницький) (2011-2012) 30.12 ГУНП 10.10 9:0
23 Кубок СК Сокіл-2014 (Хмельницький) — ДЮФК ФАРР-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 31.12 ДЮСШ №1 09.00 16:0
24 6 тур ДЮСШ 1-1 (Хмельницький) – Мрія (Хмельницький) (2011-2012) 31.12 ДЮСШ №1 09.50 3:8
25 Кубок Поділля-2-2014 (Хмельницький) — СК Сокіл-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 31.12 ДЮСШ №1 10.40 1:16
26 6 тур СК Сокіл-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький) (2013-2014) 31.12 ДЮСШ №1 11.30 21:2
27 6 тур VIVA CUP-2014 (Хмельницький) – Мрія-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 31.12 ДЮСШ №1 12.20 1:11
28 Кубок Starballs-2013 (Хмельницький) — Поділля-1-2014 (Хмельницький) (2013-2014) 31.12 ДЮСШ №1 13.10 4:0
29 Кубок Поділля-1 (Хмельницький) — СК Сокіл-2 (Хмельницький) (2015-2016) 31.12 ДЮСШ №1 14.00 2:2
2:0 по пен.
30 6 тур Старбол (Хмельницький) – СК Сокіл-1 (Хмельницький) (2015-2016) 31.12 ДЮСШ №1 14.50 0:2
31 6 тур Новатор (Хмельницький) – VIVA CUP (Хмельницький) (2015-2016) 31.12 ДЮСШ №1 15.40 2:3
32 Кубок Новатор (Хмельницький) — ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) (2009-2010) 31.12 ДЮСШ №1 16.30 1:2
33 Кубок F.S.Profiball (Хмельницький) – ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) (2009-2010) 31.12 ДЮСШ №1 17.20

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here