Результати стартових матчів 1/4 плей-ооф, а також ігор Кубків Виклику та Престижу

0
5391
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

Прибирання залу 10.02 ГУНП  16.30
1\4 (1 матч) Хмельницькі делікатеси – Інтерпродсервіс 10.02 ГУНП  16.45 6:0
1\4 (1 матч) Динамо-ГУНП – Карат-MEBLI REMTION 10.02 ГУНП  18.00 3:0
1\4 (1 матч) Helpix – Конфермат 10.02 ГУНП  19.15 10:1
1\4 (1 матч) WOODMAL-Femida – МФК URBAN 10.02 ГУНП  20.30 2:3
9-14 місця ФК Бігуча Лань – Алмаз 11.02 ГУНП  14.00 3:3
9-14 місця Кардіфф – Прикордонник SUNOCO 11.02 ГУНП  15.15 9:2
9-14 місця ФГ КОСВО – КАЗ 11.02 ГУНП  16.30 2:3

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

1\4 (1 матч) ККФА REDMION – Олімп 11.02 ХНУ 10.00 2:1
1\4 (1 матч) Ауді – Облавтодор 11.02 ХНУ 09.00 0:6
1\4 (1 матч) M’ясний маркет – УПП Хмельницький 11.02 ХНУ 16.00 2:2
по пен. 4:1
1\4 (1 матч) Епіцентр К – Локомотив 10.02 ХНУ 18.15 1:1
по пен.
3:5
9-14 місця Ротор – Філтекс 11.02 ХНУ 11.00 1:2
9-14 місця ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп – Тепловик 11.02 ХНУ 17.05 1:3
9-14 місця Ракета – Атлетик-Ceresit Pro 11.02 ХНУ 18.15 4:1

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

1\4 (1 матч) Сокіл-2 – Лунтік 10.02 ХНУ 13.00 2:1
1\4 (1 матч) Авіатор – Ковчег 10.02 ХНУ 17.15 1:2
1\4 (1 матч) МобіФренд – ЗАЛІВ 10 10.02 ХНУ 20.15 2:3
1\4 (1 матч) Лідер-Амор – Менс 11.02 ХНУ 15.00 3:3
по пен.4:5
9-14 місця ЕкоАльт – Товтри 11.02 ХНУ 12.00 3:1
9-14 місця НОВАВЕТ – FC Diamant 11.02 ХНУ 13.00 4:0
9-14 місця Центр 13 – Компанія 11.02 ХНУ 14.00 2:0

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

1\4 (1 матч) Ветеран – Інкогніто 10.02 Конфермат 19.30 3:2
1\4 (1 матч) FC ADRENALINE – Royal Palace 11.02 Конфермат 14.00 0:0
по пен. 5:4
1\4 (1 матч) Карат-MEBLI REMTION 2 –ФК ITA TOOLS 11.02 Конфермат 15.00 2:5
1\4 (1 матч) FC ASTRUM – TAD 11.02 Конфермат 17.00 1:9
9-14 місця ФК Олімп Солобківці – Патріоти-NETiP 11.02 Конфермат 16.00 6:4
9-14 місця ФК Подільський Кремінь – Нева 11.02 Конфермат 18.00 6:4
9-14 місця Адвокат – Brilliant 11.02 Конфермат 19.00 5:3

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

1\4 (2 матч) Кристал – Фахівець 10.02 ХНУ 15.05 1:3
1\4 (2 матч) Прогрес В – Vitagro 10.02 ХНУ 10.00 3:5
1\4 (2 матч) Nova Ushytsia – Поділля-Метиз 10.02 ХНУ 11.00 1:5
1\4 (2 матч) Дует+ – Нива Летичів 10.02 ХНУ 12.00 3:0
1\4 (3 матч) Фахівець – Кристал 11.02 ХНУ 19.15 6:2
1\4 (3 матч) Нива Летичів – Дует+ 11.02 ХНУ 20.15 3:1
1\4 (3 матч) За потреби 11.02 Конфермат 09.00
1\4 (3 матч) За потреби 11.02 Конфермат 10.00
Кубок Нескорених МФК Буг – FC Shark 10.02 ХНУ 09.00 4:3
Кубок Нескорених Coming soon – Престиж-Авто 10.02 ХНУ 16.15 3:5
Кубок Єдності Фортуна – Vavilon 10.02 ХНУ 19.15 3:0
Кубок Єдності ТГ Наркевичі – Весела Підкова 10.02 ХНУ 14.05 1:3
Кубок Нескорених МФК Буг – Престиж Авто 11.02 Конфермат 09.00 5:4
Кубок Єдності Фортуна – Весела Підкова 11.02 Конфермат 10.00 4:1
Кубок ГРК Південна брама ФК Лицарі – СуперСіп 10.02 Конфермат 16.00 5:1
Кубок ГРК Південна брама СуперСіп – Melix-Заслучненська ТГ 10.02 Конфермат 16.30 3:6
Кубок ГРК Південна брама ФК Лицарі – ФК Вовки 10.02 Конфермат 17.30 6:5
Кубок ГРК Південна брама Скорпіон – ФК Меджибіж 10.02 Конфермат 18.30 3:6
Кубок ГРК Південна брама ФК Вовки – СуперСіп 11.02 Конфермат 11.00 7:5
Кубок ГРК Південна брама Скорпіон – ФК Лицарі 11.02 Конфермат 12.00 5:4
Кубок ГРК Південна брама Melix-Заслучненська ТГ – ФК Меджибіж 11.02 Конфермат 13.00 6:2

КУБОК ПРЕСТИЖУ 1-4 ДИВІЗІОН

Кубок Престижу ФК Сокіл-Тірас – ХФК Давид 10.02 Конфермат 15.00 8:4
Кубок Престижу Олімпік-AskoArt – ФК ЮАН 10.02 Конфермат 20.30 7:4
Кубок Престижу Евеліна Акпадон Агро – МФК Тайфун 11.02 ХНУ 19.15 перенес
Кубок Престижу ФК Гвардія – ДБК 11.02 ХНУ 20.15 перенес

🔄 – за необхідності третіх матчів 1/4 плей-офф у дивізіоні 5, ці ігри буде перенесено

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here