Результати стартових матчів плей-офф Преміум ліги серед дитячо-юнацьких команд

0
981
№ з/п Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ДІТЕЙ
1 ¼

1 гра

ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький) (2013) 09.03 ГУНП 08.30 11:3
2 ¼

1 гра

VIVA CUP-2014 (Хмельницький) – Поділля-2-2014 (Хмельницький) (2014) 09.03 ГУНП 09.20 13:1
3 ¼

1 гра

VIVA CUP (Хмельницький) – Старбол (Хмельницький) (2015-2016) 09.03 ГУНП 10.10 1:2
4 Кубок перемоги Новатор-3 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) (2011-2012) 09.03 ГУНП 11.00 4:2
5 ¼

1 гра

СК Сокіл-2013 (Хмельницький) -Новатор-2013 (Хмельницький) (2013) 09.03 ГУНП 11.50 7:0
6 ¼

1 гра

СК Сокіл-1 (Хмельницький) – Мрія-Б (Хмельницький) (2015-2016) 09.03 ГУНП 12.40 7:1
7 Кубок перемоги СК Сокіл (Хмельницький)-2012 – Поділля-1 (Хмельницький) (2011-2012) 09.03 ГУНП 13.30 8:1
8 ¼

2 гра

Мрія-Б (Хмельницький) – СК Сокіл-1 (Хмельницький) (2015-2016) 09.03 ГУНП 14.20 4:2
9 ¼

1 гра

Мрія-2013 (Хмельницький) – Старбол-2013 (Хмельницький) (2013) 09.03 ГУНП 15.10 7:1
10 Кубок нескорених Новатор (Хмельницький) – CFC AMOR (Хмельницький) (2009-2010) 09.03 ГУНП 16.00 1:5
11 ¼

1 гра

СК Сокіл (Хмельницький)-2011 – Новатор-2 (Хмельницький) (2011-2012) 09.03 ГУНП 16.50 13:2
12 ¼

1 гра

Новатор-1 (Хмельницький) – ДЮСШ №3 (Хмельницький) (2011-2012) 09.03 ГУНП 17.40 6:2
13 ¼

1 гра

ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький) (2014) 09.03 Конфермат 09.00 10:3
14 Кубок перемоги ФА Рівень (Хмельницький) – Поділля-2 (Хмельницький) (2011-2012) 09.03 Конфермат 09.50 5:4
15 Кубок перемоги Поділля-1 (Хмельницький) – Поділля-Озерна (Хмельницький) (2015-2016) 09.03 Конфермат 10.40 7:0
16 ¼

2 гра

ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький) – ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) (2013) 10.03 ДЮСШ №1 09.00 2:8
17 ¼

2 гра

Старбол-2013 (Хмельницький) – Мрія-2013 (Хмельницький) (2013) 10.03 ДЮСШ №1 09.50 2:2
18 ¼

1 гра

ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький) – Фортеця К-Подільський-2013 (2013) 10.03 ДЮСШ №1 10.40 3:7
19 ¼

1 гра

Фортеця К-Подільський-2014 – Поділля-1-2014 (Хмельницький) (2014) 10.03 ДЮСШ №1 11.30 7:3
20 ¼

2 гра

Фортеця К-Подільський-2013 – ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький) (2013) 10.03 ДЮСШ №1 12.20 6:4
21 ¼

2 гра

Поділля-1-2014 (Хмельницький) – Фортеця К-Подільський-2014 10.03 ДЮСШ №1 13.10 1:10
22 ¼

1 гра

Фортеця К-Подільський – ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) (2011-2012) 10.03 ДЮСШ №1 14.00 2:1
23 ¼

2 гра

Новатор-2013 (Хмельницький) – СК Сокіл-2013 (Хмельницький) (2013) 10.03 ДЮСШ №1 14.50 2:6
24 ¼

2 гра

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) – Фортеця К-Подільський (2011-2012) 10.03 ДЮСШ №1 15.40 4:3
по пен. 4:2
25 Кубок перемоги Поділля-2 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) (2011-2012) 10.03 ДЮСШ №1 16.30 0:3
26 ¼

2 гра

Новатор-2 (Хмельницький) – СК Сокіл (Хмельницький)-2011 (2011-2012) 10.03 ДЮСШ №1 17.20 1:5
27 Кубок перемоги ФА Рівень (Хмельницький) – СК Сокіл (Хмельницький)-2012 (2011-2012) 10.03 ДЮСШ №1 18.10
28 ¼

2 гра

ДЮСШ №3 (Хмельницький) – Новатор-1 (Хмельницький) (2011-2012) 10.03 ДЮСШ №1 19.00
29 ¼

2 гра

ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) (2014) 10.03 ДЮСШ №1 19.50
30 1/2

1 гра

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) (2009-2010) 10.03 Конфермат 09.00 3:3
31 1/2

2 гра

ДЮСШ №3 (Хмельницький) – СК Сокіл (Хмельницький) (2009-2010) 10.03 Конфермат 09.50 0:8
32 1/2

2 гра

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) (2009-2010) 10.03 Конфермат 10.40 3:18
33 Кубок перемоги Поділля-1 (Хмельницький) – Новатор-3 (Хмельницький) (2011-2012) 10.03 Конфермат 11.30 0:11
34 ¼

2 гра

Старбол (Хмельницький) – VIVA CUP (Хмельницький) (2015-2016) 10.03 Конфермат 12.20 0:8
35 ¼

2 гра

Поділля-2-2014 (Хмельницький) – VIVA CUP-2014 (Хмельницький) (2014) 10.03 Конфермат 13.10 1:8
36 Кубок перемоги Поділля-Озерна (Хмельницький) – Поділля-2 (Хмельницький) (2015-2016) 10.03 Конфермат 14.00 8:1

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here