Результати та турнірні таблиці після 10-го туру

0
825
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO https://jakosport.com.ua/uk

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія “Helpix Центр” https://helpix.ua/

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед! https://instagram.com/pasika_gavaga?igshid=YmMyMTA2M2Y= ‌

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки! https://instagram.com/sgk1_ua?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама” https://www.facebook.com/pivdennabrama

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів “МобіФренд” https://mobifrend.com.ua

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія “Rise Up” – сонячні електростанції https://instagram.com/riseup_ukraine?igshid=Z2lkMnh1YXd4aHVk 

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького https://vsim.ua/

ДИВІЗІОН 1. Таблиця результатів

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. ФК “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ” 4:2 3:1 2:2 5:2 10:1 10:0 4:1 4:2 7:3 6:0
2. Динамо-ГУНП 4:2 4:2 3:2 7:5 2:3 4:2 6:1 4:1 9:3 8:3
3. ФК “Helpix” 2:4 3:3 7:0 7:0 4:2 5:2 1:0 5:1 9:0 12:0
4. FC “Woodmall-Femida” 2:4 2:2 3:2 5:4 4:3 6:3 7:3 6:1 9:2 8:0
5. МФК “URBAN” 1:3 3:3 2:2 3:2 4:3 1:3 11:0 3:2 4:2 10:1
6. КОНФЕРМАТ 0:7 2:3 5:4 4:5 5:2 3:1 1:1 7:3 3:2 3:2
7. Кардіфф 2:4 3:4 7:2 5:0 4:1 2:3 2:2 3:5 4:0 6:1
8. Карат MEBLI REMTION 2:2 2:3 0:7 2:3 3:1 3:2 4:5 3:2 4:2 3:0
9. КАЗ 5:7 4:5 4:5 2:7 2:3 6:3 5:3 3:0 7:4 5:6
10. ФГ “КОСВО” 2:5 3:2 2:4 3:4 5:4 0:5 5:4 3:6 4:5 3:2
11. Інтерпродсервіс 1:10 2:4 2:5 3:6 2:5 1:4 3:5 5:4 3:2 3:2
12. Алмаз 0:10 1:6 0:1 3:7 0:11 1:3 3:2 2:3 2:1 5:2
13. ФК “Бігуча лань” 1:4 1:4 1:5 1:6 2:3 1:1 2:2 0:3 6:2 2:0
14. ФК “ПРИКОРДОННИК-SUNOCO” 2:4 3:9 0:9 2:9 2:4 3:7 5:3 4:7 1:2 6:4
15. ДБК 3:7 3:8 0:8 2:3 0:4 2:4 6:5 2:3 2:3 2:6
16. ФК “ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро” 0:6 0:12 1:10 2:3 1:6 0:3 2:3 2:5 0:2 4:6


ДИВІЗІОН 2. Таблиця результатів

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. Епіцентр-К 3:0 2:1 3:3 1:4 2:1 2:0 1:4 7:2 2:2 6:3
2. Локомотив 0:3 3:2 4:2 5:2 2:2 5:2 3:1 3:3 0:3 5:3
3. ККФА-REDMION 2:3 5:2 0:6 2:2 4:5 4:3 7:2 2:0 8:0 4:1
4. ФК “М’ясний маркет” 1:2 2:5 3:4 7:2 2:3 5:1 1:0 7:0 5:3 3:1
5. Beerloga-Облавтодор 3:3 6:0 4:3 3:3 4:10 2:3 4:0 4:2 0:1 5:2
6. АУДІ 4:1 2:2 3:3 1:1 5:2 1:1 0:1 2:2 5:2 4:3
7. УПП Хмельницький 1:2 2:4 5:4 1:1 3:5 5:1 2:2 2:2 2:1 3:1
8. “Олімп” (Деражня) 0:2 3:4 5:3 3:4 6:3 2:5 1:1 3:2 3:2 4:5
9. Ракета 4:1 2:5 2:7 2:7 10:4 2:5 4:3 2:2 2:2 3:3
10. ФК “Філтекс” 2:2 3:2 3:2 1:1 1:5 3:6 2:3 4:4 4:3 1:2
11. ФК “Атлетик-Ceresit Pro” 2:7 2:5 1:5 0:4 1:0 5:2 2:2 1:1 2:4 3:1
12. ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 2:2 0:2 0:1 2:4 2:2 1:1 2:2 3:2 1:1 4:3
13. ТЕПЛОВИК 3:6 1:3 0:8 2:2 2:3 4:4 4:2 2:1 2:2 1:1
14. Ротор 3:3 0:7 1:0 2:2 3:3 1:3 3:4 1:2 1:3 3:2
15. Олімпік-AskoArt 3:0 1:4 3:5 2:5 1:2 2:3 3:4 2:2 3:1 3:3
16. ФК “ЮАН” 3:5 1:3 2:5 3:4 1:3 5:4 2:1 1:1 2:3 3:3


ДИВІЗІОН 3 . Таблиця результатів

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. СК “Сокіл-2” 4:6 3:2 4:3 5:1 5:1 4:2 2:1 2:1 8:2
2. МобіФренд 6:4 4:4 4:3 1:3 5:3 9:1 4:4 7:4 4:5 11:2
3. АВІАТОР 2:3 4:4 4:5 7:7 5:1 6:3 4:2 7:2 3:0 5:1
4. МЕНС 3:4 3:4 5:4 6:1 1:2 3:1 4:4 5:1 5:1 6:1
5. ЦЕНТР 13 3:1 3:8 1:3 5:2 3:3 5:3 3:2 4:5 5:3 9:1
6. Лунтік 1:5 8:3 4:3 3:1 3:3 4:8 3:4 4:3 9:3 3:2
7. ФК “ЕкоАльт” 1:5 1:6 3:1 3:4 3:2 3:4 2:1 8:2 4:2 4:0
8. НОВАВЕТ 2:4 2:1 2:5 1:3 0:0 3:5 4:3 4:1 6:2 5:0
9. Diamant 3:5 3:3 3:3 2:3 0:0 3:0 0:2 3:2 5:4 3:0
10. Лідер-Амор 1:2 7:7 1:3 0:3 4:1 5:3 2:2 1:2 7:6 8:3
11. Ковчег 1:9 1:5 4:4 3:5 8:4 4:3 5:3 1:4 4:1
12. ЗАЛІВ 10 4:4 3:6 2:3 4:3 1:2 3:4 2:0 3:5 1:1 8:2
13. “ТОВТРИ” 1:2 4:7 2:4 1:5 1:4 2:2 1:4 3:2 3:3 4:0
14. МФК “Тайфун” 2:8 2:7 1:5 5:4 3:4 2:8 2:3 2:1 1:1 2:3
15. ФК “Компанія” 5:4 0:3 3:5 3:9 2:4 2:6 4:5 6:7 2:8 3:3
16. ФК “Сокіл-Тірас” 2:11 1:5 1:6 1:9 2:3 0:4 0:5 0:3 3:8 0:4


ДИВІЗІОН 4. Таблиця результатів

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. FC “ADRENALINE” 7:1 5:2 4:3 4:2 7:2 5:4 5:4 2:2 4:0 8:1
2. Ветеран 4:9 8:5 8:5 5:5 7:5 3:2 8:4 8:5 10:3 10:4
3. Карат MEBLI REMTION-2 1:7 9:4 5:5 3:1 0:2 2:1 4:0 6:4 4:2 11:1
4. TAD 2:5 5:8 5:5 6:3 7:11 15:5 6:2 14:2 13:4 8:3
5. FC “ASTRUM” 5:8 1:3 3:6 8:5 5:2 7:4 5:5 4:2 4:3 8:3
6. ІНКОГНІТО 3:4 5:8 6:3 3:7 5:2 7:6 5:2 4:4 10:6 7:5
7. ФК “ITA-TOOLS” 2:4 5:5 2:0 2:5 6:5 6:3 0:4 5:2 1:1 8:2
8. АДВОКАТ 2:7 5:7 1:2 4:7 5:6 7:2 4:1 6:3 2:0 4:3
9. ФК “Олімп” (Солобківці) 4:5 11:7 3:6 3:6 2:7 5:4 11:5 1:7 6:3 8:4
10. Royal Palace 4:5 2:3 5:5 7:3 4:5 7:0 0:4 1:4 7:2 4:3
11. Патріоти-NETiP 2:2 5:15 2:5 5:11 0:7 3:1 3:4 4:7 4:2 2:1
12. ФК “Нева” 4:8 0:4 2:6 2:4 6:7 4:0 1:4 4:0 1:3 12:3
13. BRILLIANT 5:8 4:6 2:14 2:5 2:5 3:6 7:1 4:1 4:3 2:9
14. ФК “Подільський Кремінь” 0:4 4:13 4:4 1:1 3:6 2:7 7:4 3:12 9:2 5:6
15. ФК “Гвардія” 3:10 2:4 3:8 3:4 6:10 2:8 0:2 3:4 2:4 6:4
16. ХФК “Давид” 1:8 4:10 1:11 3:8 5:7 3:4 4:8 1:2 6:5 4:6


ДИВІЗІОН 5 (1 ГРУПА А). Таблиця результатів

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Фортуна -X- 1:2 1:4 3:0 8:3 3:2 7:2 3:2
2. Nova Ushytsia 2:1 -X- 5:2 4:3 4:4 1:1 1:2 9:0
3. ФК ЛАЙФСЕЛЛ 4:1 2:5 -X- 2:1 2:2 5:7 3:1 6:2
4. МФК “БУГ” 1:2 -X- 3:3 1:2 3:2 4:2 9:3 11:2
5. ЛіонВСП 3:4 2:2 3:3 -X- 5:5 4:3 7:3 7:0
6. COMING SOON 0:3 4:4 7:5 2:1 -X- 6:0 2:2 1:5
7. “ПРИКОРДОННИК-2” 3:8 1:1 2:3 5:5 0:6 -X- 6:1 7:2
8. МФК ТА ТИ ШО 2:3 2:1 2:4 3:4 2:2 1:6 -X- 6:2
9. ФК Лицарі 2:7 1:3 3:9 3:7 5:1 2:6 -X- 5:4
10. ФК “Меджибіж” 2:3 0:9 2:6 2:11 0:7 2:7 4:5 -X-


ДИВІЗІОН 5 (2 ГРУПА В). Таблиця результатів

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Поділля Метиз -X- 7:1 6:1 7:3 3:0 5:3 7:3 3:1
2. FC ADRENALINE MK -X- 2:2 4:6 2:0 5:0 4:0 3:4 5:0
3. FC SHARK 1:7 -X- 2:3 3:5 4:1 4:1 2:1 2:1
4. ФК “Сталь” 1:6 2:2 3:2 -X- 7:3 5:2 1:3 4:7
5. “Прогрес-В” Михайлівка 3:7 6:4 5:3 3:7 -X- 7:4 3:4 5:5
6. АІЩДІШ 0:3 0:2 2:5 4:7 -X- 7:1 4:1 5:3
7. Весела Підкова 3:5 0:5 1:4 3:1 4:3 -X- 3:5 4:1
8. ФК “Лісоводи” 3:7 0:4 1:4 7:4 1:7 -X- 3:3 8:3
9. СУПЕР СІП 1:3 4:3 1:2 1:4 5:3 3:3 -X- 2:3
10. “СКОРПІОН” 0:5 1:2 5:5 3:5 1:4 3:8 3:2 -X-


ДИВІЗІОН 5 (3 ГРУПА С). Таблиця результатів

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Vitagro -X- 3:3 6:2 3:2 3:3 6:3 7:3 10:7
2. “КРИСТАЛ-Вишнівчик” 3:3 -X- 4:2 5:3 2:4 4:4 9:3 3:2
3. ФК Нива Летичів 2:6 2:4 -X- 3:3 6:5 3:2 8:4 6:1
4. DARK HORSE 3:5 -X- 7:3 2:2 10:3 2:2 2:1
5. FC Aristocrats 2:3 4:2 3:7 -X- 2:2 2:2 6:5 8:1
6. “Престиж-Авто” 3:3 4:4 3:3 -X- 1:1 4:2 8:1
7. ФК “ЕЛЕКТРОТРАНС” 3:6 5:6 2:2 2:2 1:1 -X- 4:2 6:2
8. Гладіатор 3:7 2:3 3:10 2:2 2:4 -X- 5:2 6:2
9. Melix-Заслучненська ТГ 3:9 4:8 2:2 5:6 2:4 2:6 2:5 -X-
10. ФК “Вовки-Вовковинці” 7:10 2:3 1:6 1:2 1:8 1:8 2:6 -X-

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here