Рішення №11 Апеляційного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
237

У четвер, 18-ого серпня, відбулося чергове засідання апеляційного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

РІШЕННЯ

18.08.2022                                  Хмельницький                                                     №11

Апеляційний комітет (надалі за текстом – АК АМФФХО) у складі: 

Забродського О.С. (головуючий), Каштеляна С.О.,

розглянувши апеляційну скаргу команд «ОЛІМП» (м. Деражня) на рішення контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО (надалі за текстом – КДК АМФФХО) від 11.08.2022 (протокол №191) в частині відсторонення гравця цієї команди Віталія Івановського, за наслідками розгляду епізоду у матчі 5-ого туру Ліги 6 Першого воєнного чемпіонату Хмельницького з міні-футболу пам’яті загиблих Героїв Сил спеціального призначення, зіграного 06.08.2022 між командами «ЗА-ЗУЛ» – «ОЛІМП»  (рахунок 5:5),

УСТАНОВИВ:

Рішенням КДК АМФФХО на підставі п.п. 33 розділу 6 ДК АМФФХО відсторонено гравця команди «Олімп» Віталія Івановського від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації терміном на 6 (шість) календарних місяців, а також зобов’язано цього гравця перерахувати на рахунок АМФФХО грошовий штраф у розмірі 2000 (дві тисячі) гривень.

У своїй скарзі апелянт наголошує на тому, що застосоване покарання до його гравця не є справедливим та об’єктивним, а тому просить змінити таке покарання на інше.

Щодо цього АК АМФФХО відмічає наступне.

КДК АМФФХО до спірних відносин застосував п.п. 33 п. 6.1 розділу 6 ДК АМФФХО, де зазначено, що відносно гравців застосовуються дисциплінарні санкції за «застосування фізичної сили стосовно арбітрів або офіційних осіб АМФФХО, в тому числі, але не виключно (агресивний дотик, поштовх, кидок стороннім предметом та ін.)». 

Перевіривши матеріали дисциплінарного провадження, АК АМФФХО не знаходить підстав для застосування п.п. 33 п. 6.1 розділу 6 ДК АМФФХО, оскільки фактичні обставини цього провадження не узгоджуються з приписами зазначеного підпункту кодексу. 

Апеляційний комітет не спостерігає у діях гравця команди «ОЛІМП» застосування фізичної сили стосовно арбітра матчу, а натомість вбачає факт прояву агресії з боку футболіста.

Виходячи з цього, у спірних відносинах доцільним є застосування підпункту 30 п. 6.1 розділу 6 ДК АМФФХО – «за агресивну поведінку стосовно арбітрів або офіційних осіб АМФФХО та будь – які дії без застосування фізичної сили».

Враховуючи викладене, керуючись п.п. 2.9.3 п. 2.9 розділу 2 ДК АМФФХО, АК АМФФХО

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу команди «ОЛІМП» задовольнити частково.

Рішення КДК АМФФХО від 11.08.2022 (протокол №191) в частині відсторонення гравця команди «ОЛІМП» Віталія Івановського на підставі п.п. 33 п. 6.1 розділу 6 ДК АМФФХО – скасувати.

В цій частині прийняте нове рішення, яким на підставі п.п. 30 п. 6.1 розділу 6 ДК АМФФХО зобов’язати гравця команди «ОЛІМП» Віталія Івановського сплатити грошовий штраф у розмірі 1000,00 грн. (одна тисяча гривень 00 копійок) та відсторонити цього гравця до повної його сплати.

 

Підпис            О. Забродський

Підпис            С. Каштелян

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here