Рішення №12 Апеляційного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
205

У четвер, 20-ого жовтня, відбулося чергове засідання апеляційного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

РІШЕННЯ

20.10.2022                                           Хмельницький                                       №12 

Апеляційний комітет (надалі за текстом – АК АМФФХО) у складі:

Забродського О.С. (головуючий),Каштеляна С.О.,

розглянувши апеляційні скаргикоманди«Карат MEBLI REMTION» (м. Хмельницький) за №01, №02 від 09.10.2022 на рішення контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО від 06.10.2022 (протокол №196) в частині відсторонення гравцяцієї команди Дениса Калюжняка (апеляційна скарга №01) та в частині скасування червоної картки, винесеної гравцю команди «Максимум» (м. Хмельницький) Кирилу Кравецькому (апеляційна скарга №02), за наслідками розгляду епізоду в матчі 2-ого туру Кубку Поділля (дивізіон 2) ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022, зіграного 01.10.2022між командами «Максимум» – «Карат MEBLI REMTION» (рахунок 3:3),

УСТАНОВИВ:

І. Щодо апеляційної скарги №01 відносно відсторонення гравцякоманди «Карат MEBLI REMTION» Дениса Калюжняка:

Рішенням КДК АМФФХО на підставі п.п. 24 розділу 6 ДК АМФФХО (удар в обличчя, не пов’язаний з ігровим епізодом до, під час та після гри) Дениса Калюжняка відсторонено на 12 (дванадцять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ.

Апеляційна скарга обґрунтована тим, що у рапорті арбітра дії Д.Калюжняка кваліфіковані як агресивна поведінка, а також посиланням на висновки, що викладені у рішенні АК АМФФХО №11 від 18.08.2022, на підставі чого апелянт просить застосувати до зазначеного гравця дисциплінарну санкцію згідно з п.п. 13 розділу 6 ДК АМФФХО (агресивна поведінка до, після зупинки та завершення гри відносно суперника або партнера по команді, глядачів).

Перевіривши матеріали дисциплінарного провадження, АК АМФФХО дійшов висновку про відсутність підстав для задоволення апеляційної скарги №01 з огляду на наступне.

Основним інформативним доказом у даному дисциплінарному провадженні є відеозапис спірного епізоду, яким підтверджується правильність висновків КДК АМФФХО відносно притягнення Д.Калюжняка до дисциплінарної відповідальності на підставі п.п. 24 розділу 6 ДК АМФФХО.

АК АМФФХО відмічає, що КДК АМФХХО на підставі п. 3.18 ДК АМФФХО має право змінювати формулювання вилучень, вказаних у рапорті арбітра у випадках, якщо вони не відповідають дійсності.

Що стосується посилання відповідача на висновки, викладені у рішенні АК АМФФХО №11 від 18.08.2022, то воно є безпідставним з огляду на те, що спірні відносини врегульовані цим рішенням не є подібними до оскаржуваних, а висновки апеляційного комітету в зазначеному рішенні стосуються застосування іншої дисциплінарної норми – п.п. 33п. 6.1 розділу 6 ДК АМФФХО (у діючій на той час редакції).

ІІ. Щодо апеляційної скарги №02 відносно гравця команди «Максимум»Кирила Кравецького:

Рішенням КДК АМФФХО анульовано червону картку, винесену гравцю команди «Максимум» Кирилу Кравецькому, на підставі п.3.13 розділу 3 ДК АМФФХО.

Основною умовою для скасування дисциплінарних санкції на підставі п.3.13 розділу 3 ДК АМФФХО є наявність відповідного висновку комітету арбітрів АМФФХО (у формі листа або відео).

Щодо оскаржуваного епізоду наявний висновок комітету арбітрів від 01/02.10.2022, що зафіксований на відео з відповідними коментарями, а саме: «Комітет арбітрів не вбачає у діях гравця команди Максимум»Кирила Кравецького надмірної сили або жорстокості. Тому червона картка за агресивну поведінку винесена помилково. Гравець під номером 88 мав отримати попередження за неспортивну поведінку».

Виходячи з цього, підстав для задоволення апеляційної скарги №02 немає.

Враховуючи викладене, керуючись п.п. 2.9.1 п. 2.9 розділу 2 ДК АМФФХО, АК АМФФХО

УХВАЛИВ:

апеляційні скарги №01 та №02 від 09.10.2022 команди «Карат MEBLI REMTION» відхилити, а рішення КДК АМФФХО від 06.10.2022 (протокол №196) в частині оскарження – залишити без змін.

 

Підпис                                                           О. Забродський

 

Підпис                                                           С. Каштелян

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here