Рішення №13 Апеляційного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
367

У четвер, 10-ого листопада, відбулося чергове засідання апеляційного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

РІШЕННЯ

10.11.2022                                        Хмельницький                                  №13

Апеляційний комітет (надалі за текстом – АК АМФФХО) у складі:

Забродського О.С. (головуючий),Каштеляна С.О., Донця О.В.,

розглянувши апеляційну скаргу команди «Ракета» (Хмельницький) на рішення контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО від 03.11.2022 (протокол №201) в частині відсторонення гравця цієї команди Вадима Антончика, за наслідками розгляду епізоду в матчі 1-ого туру (дивізіон 2) ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023, зіграного 29.10.2022 між командами «Ракета» – «Філтекс» (рахунок 5:9), УСТАНОВИВ:

Рішенням КДК АМФФХО на підставі п.9 (ненормативна лексика до, під час гри, її зупинки або фактичного завершення) та п. 30 (удар (будь-якою частиною тіла чи стороннім предметом) арбітра або офіційних осіб АМФФХО) розділу 6 ДК АМФФХО, за сукупністю покарань, Вадима Антончика відсторонено на 12 (дванадцять) календарних місяців від усіх змагань АМФФХО та зобов’язано перерахувати на рахунок Асоціації грошовий штраф у розмірі 3000 (три тисячі) гривень.

Скаржник в апеляційній скарзі вказує на факт наявності родинних відносин між одним із членів КДК та арбітром матчу, на підставі чого вважає неправомірним застосування до нього п. 30 розділу 6 ДК АМФФХО, та як наслідок цього просить скасувати застосовану до нього санкцію за цим пунктом кодексу. Рішення КДК, в частині притягнення гравця до дисциплінарної відповідальності згідно з п. 9 розділу 6 ДК АМФФХО, не оскаржується.

Перевіривши матеріали дисциплінарного провадження, АК АМФФХО дійшов висновку про відсутність підстав для задоволення апеляційної скарги з огляду на наступне.

Відеозапис спірного епізоду матчу підтверджує правильність висновків КДК АМФФХО відносно притягнення В.Антончика до дисциплінарної відповідальності на підставі п. 30 розділу 6 ДК АМФФХО.

Описані в апеляційній скарзі обставини не є передумовою до виникнення спірного епізоду матчу, що підтверджується відеозаписом гри, а факт родинних відносин між одним із членів КДК та арбітром матчу не спростовує нанесення удару останньому.

Крім цього, з огляду на зміст протоколу КДК від 03.11.2022 №201 спостерігається, що під час розгляду питання стосовно притягнення В. Антончика до дисциплінарної відповідальності обумовлений вище член КДК участі не приймав.

Враховуючи викладене, керуючись п.п. 1 п. 2.16 розділу 2 ДК АМФФХО, АК АМФФХО

УХВАЛИВ:

апеляційну скаргукоманди «Ракета» відхилити, а рішення КДК АМФФХО від 03.11.2022 (протокол №201) в частині оскарження – залишити без змін.

 

Підпис                                                           О. Забродський

 

Підпис                                                           С. Каштелян

 

Підпис                                                           О. Донець

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here