Рішення №14 Апеляційного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
603

У четвер, 10-ого листопада, відбулося чергове засідання апеляційного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

РІШЕННЯ

10.11.2022                                   Хмельницький                                    №14

Апеляційний комітет (надалі за текстом – АК АМФФХО) у складі:

Забродського О.С. (головуючий),Каштеляна С.О., Донця О.В.,

розглянувши апеляційну скаргу команди «FCDiamant» (Хмельницький) на рішення контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО від 03.11.2022 (протокол №201) в частині відсторонення гравця цієї команди Олександра Галака та відсторонення гравця команди «Облавтодор» (Хмельницький) Владислава Олійника, за наслідками розгляду епізоду в матчі 1-ого туру (дивізіон 3) ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023, зіграного 29.10.2022 між командами «Облавтодор»- «FC Diamant»(рахунок 7:4), УСТАНОВИВ:

Рішенням КДК АМФФХО на підставі п. 21 розділу 6 ДК АМФФХО (удар будь-якої особи до, під час зупинки та завершення гри (окрім арбітрів чи офіційних осіб АМФФХО) Олександра Галака відсторонено на 10 (десять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ, а гравця команди «Облавтодор» Владислава Олійника відсторонено на 4 (чотири) гри на підставі ч. 2 п. 7 розділу 6 ДК АМФФХО (агресивна поведінка до, під час зупинки та завершення гри).

«FC Diamant», не погоджуючись з рішенням КДК відносно обидвох згаданих гравців, в апеляційній скарзі зазначає, що гравець цієї команди О.Галак не наносив удар супернику, а здійснив лише замах ногою в його сторону, за що повинен бути притягнутий до дисциплінарної відповідальності на підставі п. 7 розділу 6 ДК АМФФХО. Натомість гравця команди  «Облавтодор» В. Олійника, на думку апелянта, слід притягнути до відповідальності згідно з п.п. 21 розділу 6 ДК АМФФХО, за нанесення удару кулаком в область спини гравця команди «FC Diamant».

Відповідно до п. 2.14 ДК АМФФХО розгляд апеляційної скарги здійснюється без виклику особи, що подала таку скаргу, оскільки в апеляційній скарзі не заявлено про бажання брати участь в засіданні АК АМФФХО під час її розгляду.

Представнику команди «Облавтодор» апеляційна скарга «FC Diamant» надіслана, у запропонований строк «Облавтодор» своїх пояснень з приводу скарги не надав.

Перевіривши матеріали дисциплінарного провадження, АК АМФФХО зазначає наступне.

І. Щодо апеляційної скарги в частині, що стосується гравця команди «FCDiamant» Олександра Галака:

АК АМФФХО приймає до уваги те, що у протоколі матчу порушення з боку О.Галака кваліфіковано, як «навмисний удар суперника під час зупинки гри», що також підтверджується відеозаписом гри. Враховуючи це, підстави для задоволення апеляційної скарги в цій частині відсутні.

ІІ. Відносно апеляційної скарги в частині, що стосується гравця команди «Облавтодор» Владислава Олійника:

У протоколі матчу порушення правил гравцем кваліфіковано наступним чином: «спроба удару суперника під час зупинки гри». Відеозапис гри не спростовує зазначеного.

Притягуючи В.Олійника до дисциплінарної відповідальності виключно як за агресивну поведінку, КДК АМФФХО не обґрунтовує відступлення від висновків, зазначених у протоколі матчу, та не заперечує обставин, зафіксованих відеозаписом.

З огляду на це АК АМФФХО дійшов висновків про скасування рішення КДК в цій частині та прийняття нового рішення, виходячи з наступного.

Відповідно до п. 3.23 ДК АМФФХО доказом порушення правил є протокол матчу, в якому зазначається суть такого порушення. Доказами також є будь-які інші дані, на підставі яких можливо встановити наявність або відсутність фактичних обставин, зокрема, відеозапис матчу. За відсутності інших доказів, дисциплінарні органи ухвалюють рішення щодо застосування дисциплінарних санкцій на підставі протоколу матчу.

Згідно з п. 21 розділу 6 ДК АМФФХО за удар будь-якої особи до, під час зупинки та завершення гри (окрім арбітрів чи офіційних осіб АМФФХО) – дискваліфікація на 10 ігор.

У відповідності до п. 3.2. ДК АМФФХО спроба здійснити порушення прирівнюється до порушення з точки зору застосування дисциплінарних санкцій.

У пункті 10.8 Регламенту ПРЕМІУМ-ДІГИ сезону 2022/2023 передбачено, що рішення, які оскаржуються, можуть бути підтверджені, відмінені або змінені апеляційним комітетом. До рішення можливе внесення змін зі шкодою для сторони, яка звернулась з проханням про перегляд.

Отже, з огляду на протокол та відеозапис матчу, кваліфікацію дій гравця команди «Облавтодор» Владислава Олійника слід визначити на підставі п. 3.2., п. 21 розділу 6 ДК АМФФХО.

Враховуючи викладене, керуючись п. 2.16 розділу 2 ДК АМФФХО, АК АМФФХО УХВАЛИВ:

апеляційну скаргу команди «FC Diamant» задовольнити частково.

Рішення КДК АМФФХО від 03.11.2022 (протокол №201) в частині притягнення до дисциплінарної відповідальності гравця команди «FC Diamant» Олександра Галака – залишити без змін.

Рішення КДК АМФФХО від 03.11.2022 (протокол №201) в частині притягнення до дисциплінарної відповідальності гравця команди «Облавтодор» Владислава Олійника на підставі п. 7 розділу 6 ДК АМФФХО – скасувати, та прийняти в цій частині нове рішення.

Відповідно до п. 3.2., п. 21 розділу 6 ДК АМФФХО відсторонити гравця команди «Облавтодор» Владислава Олійника від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ на 10 (десять) ігор.

 

Підпис                                                           О. Забродський

 

Підпис                                                           С. Каштелян

 

Підпис                                                           О. Донець

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here