Рішення №17 Апеляційного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
179

У середу, 28-ого січня, відбулося чергове засідання апеляційного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

РІШЕННЯ

28.01.2023                                    Хмельницький                                                №17

Апеляційний комітет (надалі за текстом – АК АМФФХО) у складі:

Забродського О.С. (головуючий), Каштеляна С.О., Донця О.В.,

розглянувши апеляційну скаргу команди «Евеліна Акпадон-Агро» (Ярмолинці) на рішення контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО від 19.01.2023 (протокол №212) в частині відсторонення гравця цієї команди Володимира Броварського, за наслідками розгляду епізоду в матчі 11-ого туру (дивізіон 1) ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023, зіграного 14.01.2023 між командами «КАЗ» – «Евеліна Акпадон-Агро» (рахунок 4:7), УСТАНОВИВ:

Рішенням КДК АМФФХО на підставі п. 23 (удар в обличчя до, під час, після гри будь – якої особи (крім арбітрів чи офіційних осіб АМФФХО)) розділу 6 ДК АМФФХО Володимира Броварського відсторонено на 12 (дванадцять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ.

На думку апелянта, матеріали дисциплінарного провадження не містять в собі доказів нанесення удару супернику. З огляду на це скаржник вважає, що дії його футболіста слід кваліфікувати, як поштовх головою. При цьому дії гравця суперника апелянт сприймає за симуляцію та провокацію.

Апеляційний комітет, перевіривши доводи заявника та матеріали дисциплінарного провадження, погоджується з висновками контрольно-дисциплінарного комітету щодо нанесення гравцем команди «Евеліна Акпадон-Агро» удару в обличчя супернику.

Зважаючи на викладене, АК АМФФХО дійшов висновку, що аргументи апеляційної скарги не спростовують висновків КДК АМФФХО, а лише зводяться до переоцінки наявних доказів та незгоди з ухваленим рішенням.

Враховуючи викладене, керуючись  п.п. 1 п. 2.16 розділу 2 ДК АМФФХО, АК АМФФХО УХВАЛИВ:

апеляційну скаргу команди «Евеліна Акпадон-Агро» відхилити, а рішення КДК АМФФХО від 19.01.2023 (протокол №212) в частині оскарження – залишити без змін.

 

Підпис                                                           О. Забродський

 

Підпис                                                           С. Каштелян

 

Підпис                                                           О. Донець

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here