Рішення №18 Апеляційного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
322

У четвер, 9-ого березня, відбулося чергове засідання апеляційного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

РІШЕННЯ

09.03.2023                                         Хмельницький                                     №18

Апеляційний комітет (надалі за текстом – АК АМФФХО) у складі:

Забродського О.С. (головуючий), Каштеляна С.О., Донця О.В.,

розглянувши апеляційну скаргу команди «Фахівець» (Хмельницький) на рішення контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО від 03.03.2023 (протокол №218) в частині відсторонення гравця цієї команди Андрія Хлопоніна, за наслідками розгляду епізоду в третьому матчі 1/4 фіналу (дивізіон 3) ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023, зіграного 26.02.2023 між командами «Атлетик -Ceresit PRO» – «Фахівець» (рахунок 5:4),

УСТАНОВИВ:

Рішенням КДК АМФФХО на підставі п.1 (друге попередження у грі) та п.13 (агресивна поведінка стосовно арбітра без застосування фізичної сили) розділу 6 ДК АМФФХО Андрія Хлопоніна за сукупністю покарань відсторонено на 5 (п’ять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ.

Скаржник просить скасувати рішення КДК в частині притягнення А.Хлопоніна до дисциплінарної відповідальності на підставі п. 13 розділу 6 ДК АМФФХО. В обґрунтування цього апелянт вказує на те, що протокол матчу заповнений арбітром значно пізніше, а команду не повідомлено після завершення гри щодо наявності у арбітра зауважень по її проведенню. Крім цього, скаржник піддає сумніву необхідність залишення технічної зони гравцем, який був вилучений.

Перевіривши матеріали дисциплінарного провадження, заслухавши думку представника апелянта, АК АМФФХО дійшов наступних висновків.

Відповідно до п. 6.7 Регламенту Преміум-ліги сезону 2022-2023 після закінчення гри арбітр зобов’язаний протягом 30 хвилин оформити протокол.

З огляду на зміст протоколу матчу, не вбачається за можливе визначити точний час його оформлення, а отже, встановити вину арбітра та водночасс простувати доводи апелянта, наведені ним у скарзі з цього приводу. Робити припущення відносно дотримання чи недотримання арбітром приписів п. 6.7 Регламенту змагань є недопустимим.

За таких обставин відсутні підстави вважати протокол матчу,де описана суть порушення, неналежним доказом.

Разом з тим,відеозапис спірного епізоду фіксує та підтверджує агресивну поведінку вилученого після другого попередження футболіста команди «Фахівець».

Гравець або запасний гравець, який був вилучений, повинен залишити простір, прилеглий до майданчика та технічної площі (Правило 12. Футзал. Правила гри ).

Враховуючи викладене, керуючись п.п. 1 п. 2.16 розділу 2 ДК АМФФХО, АК АМФФХО

УХВАЛИВ:

апеляційну скаргу команди «Фахівець» відхилити, а рішення КДК АМФФХО від 03.03.2023 (протокол №218) в частині оскарження – залишити без змін.

Підпис                                                           О. Забродський

Підпис                                                           С. Каштелян

Підпис                                                           О. Донець

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here