Рішення №20 Апеляційного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
317

У п’ятницю, 30-ого червня, відбулося чергове засідання апеляційного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

30.06.2023                                            Хмельницький                                           №20

Апеляційний комітет (надалі за текстом – АК АМФФХО) у складі:

Забродського О.С. (головуючий),Каштеляна С.О., Донця О.В.,

розглянувши апеляційну скаргу команди «Алмаз» (Хмельницький) на рішення контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО від 28.06.2023 (протокол №230) в частині відсторонення гравця цієї команди Олега Кубика, за наслідками розгляду епізоду в матчі 6-ого туру (дивізіон 1) ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 року, зіграного 25.06.2023 між командами «Алмаз» – «Облавтодор» (рахунок 7:1), УСТАНОВИВ:

Рішенням КДК АМФФХО на підставі п. 25 (удар будь – якої особи до, під час зупинки та завершення гри (окрім арбітрів чи офіційних осіб АМФФХО)розділу 6 ДК АМФФХО Олега Кубика відсторонено на 10 (десять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ.

Відповідно до п. 2.14 ДК АМФФХО розгляд апеляційної скарги здійснюється без виклику особи, що подала таку скаргу, оскільки нею не заявлено в апеляційній скарзі про бажання брати участь в засіданні АК АМФФХО під час її розгляду.

Апелянт заперечує факт нанесення удару супернику його гравцем, оцінюючи такий факт як поштовх. При цьому скаржник посилається на провокативні дії з боку гравця команди «Облавтодор», що є, на його думку, пом’якшувальною обставиною. Зогляду на це апелянт просить змінити покарання порушнику, застосувавши частину другу п. 8 (поштовх суперника під час зупинки або завершення гри) розділу 6 ДК АМФФХО, та відсторонити Олега Кубика на 4 гри.

Згідно з протоколом матчу дії О.Кубика кваліфіковані як удар суперника руками під час зупинки гри. Відеозапис підтверджує зазначене.

Зважаючи на такі обставини АК АМФФХО констатує, що оцінка спірного епізоду з боку апелянта є лише його власним суб’єктивним сприйняттям ситуації, без обґрунтування належними та допустимими доказами.

В своєму рішенні від 05.01.2023 №16 АК АМФФХО дійшов висновку, що провокація порушення (передумови вчинення порушення) не є пом’якшувальною обставиною згідно з приписами ДК АМФХО, оскільки для кваліфікації порушення достатнім є лише сам факт його вчинення, а у певних випадках ще й наслідки порушення.

Підстав для відступлення від вказаного висновку АК АМФФХО не вбачає.

Враховуючи викладене, керуючись п.п. 1 п. 2.16 розділу 2 ДК АМФФХО, АК АМФФХО УХВАЛИВ:

апеляційну скаргу команди «Алмаз» відхилити, а рішення КДК АМФФХО від 28.06.2023 (протокол №230) в частині оскарження – залишити без змін.

Підпис                                                           О. Забродський

 

Підпис                                                           С. Каштелян

 

Підпис                                                           О. Донець

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here