Рішення №22 Апеляційного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
245

У четвер, 3-ого серпня, відбулося чергове засідання апеляційного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

03.08.2023                                       Хмельницький                                    №22

Апеляційний комітет (надалі за текстом – АК АМФФХО) у складі:

Забродського О.С. (головуючий),Каштеляна С.О., Донця О.В.,

розглянувши апеляційну скаргу команди МФК URBAN (Хмельницький) на рішення контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО від 28.07.2023 (протокол №235) в частині відсторонення гравця цієї команди, Святослава Зубика, за наслідками розгляду епізоду в матчі 10-го туру (дивізіон 1) ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 року, зіграного 22.07.2023 між командами «Алмаз» – МФК URBAN (рахунок 2:1), УСТАНОВИВ:

Рішенням КДК АМФФХО,на підставі п. 23 (удар будь-якої особи під час гри (окрім арбітрів та офіційних осіб АМФФХО)) розділу 6 ДК АМФФХО,Святослава Зубика, відсторонено на 8 (вісім) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ.

В апеляційній скарзі, з огляду на власні міркування, апелянт просить застосувати до свого гравця дисциплінарні санкції, передбачені пунктом 15 (застосування під час гри надмірної сили до суперника з ризиком нанесення йому травми)розділу 6 ДК АМФФХО.

Перевіривши матеріали дисциплінарного провадження, заслухавши думку представника команди, що подала апеляційну скаргу, АК зазначає наступне.

Протокол матчу містить таке формулювання щодо порушення: «агресивна поведінка / навмисний удар суперника ногою під час гри». Відеозапис це підтверджує.

Щодо пункту 15 розділу 6 ДК АМФФХО, апеляційний комітет відмічає, що положення цієї норми носять виключно оціночний характер.

З огляду на це, висновок про наявність чи відсутність у діях гравця надмірної сили, а також чи несе така сила ризик травмування для суперника, формується на основі власного розсуду особи, яка аналізує ігровий епізод.

На переконання апеляційного комітету, застосування надмірної сили під час гри полягає у перевищенні гравцем фізичних зусиль, які зазвичай використовуються у подібних ігрових ситуаціях, при спробі відібрати м’яч у суперника. Водночас такі фізичні зусилля повинні мати своїм наслідком ризик нанесення травми супернику. Разом з тим, для кваліфікації порушення достатнім є лише сам факт ризику, а не травмування суперника в дійсності.

За таких умов, зважаючи на фактичні обставини, встановлені матеріалами дисциплінарного провадження, АК АМФФХО дійшов висновку, що контрольно-дисциплінарний комітет правильно кваліфікував порушення у спірному епізоді як удар суперника ногою під час гри.

Враховуючи викладене, керуючись  п.п. 1 п. 2.16 розділу 2 ДК АМФФХО, АК АМФФХО УХВАЛИВ:

апеляційну скаргу команди МФК URBAN відхилити, а рішення КДК АМФФХО від 28.07.2023 (протокол №235) в частині оскарження – залишити без змін.

Підпис                                                           О. Забродський

Підпис                                                           С. Каштелян

Підпис                                                           О. Донець

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here