Рішення Апеляційного комітету № 26 від 28 червня

0
85

28.06.2024                                                  Хмельницький                                                                                  №26

Апеляційний комітет (надалі за текстом – АК АФХО) у складі:

Забродського О.С. (головуючий), Каштеляна С.О., Донця О.В.,

розглянувши апеляційну скаргу команди «Нева» на рішення контрольно-дисциплінарного комітету АФХО від 21.06.2024 (протокол №275) в частині відсторонення гравця цієї команди Ігоря Шаравари, за наслідками розгляду епізоду у матчі 2-го попереднього етапу Кубку ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року, зіграного 16.06.2024 між командами ФК «Сталь» – «Нева» (рахунок 1:2), УСТАНОВИВ:

Рішенням КДК АФХО, на підставі п. 23 розділу 6 (удар будь–якої особи до, під час зупинки та завершення гри (окрім арбітрів чи офіційних осіб АФХО)) ДК АФХО, Ігоря Шаравару відсторонено на 10 (десять) ігор від участі у ПРЕМІУМЛІЗІ.

Відповідно до п. 2.13 ДК АФХО розгляд апеляційної скарги здійснюється без виклику особи, що подала таку скаргу, оскільки нею не заявлено в апеляційній скарзі про бажання брати участь в засіданні АК АФХО під час її розгляду.

В апеляційній скарзі заперечується факт нанесення удару гравцю команди-суперника з огляду на те, що арбітру не було видно нанесення такого удару, а сам арбітр мав особисту зацікавленість у покаранні футболіста команди-скаржника, оскільки приймав участь в одному з подальших матчів ПРЕМІУМЛІГИ як гравець команди-суперника апелянта.

Згідно з протоколом матчу дії І.Шаравари кваліфіковані як удар суперника під час зупинки гри. Відеозапис спірного епізоду не спростовує зазначеного.

Водночас участь арбітра в наступному матчі ПРЕМІУМЛІГИ, в якості гравця команди-суперника, не виправдовує факт нанесення удару під час спірного епізоду, а тому не впливає на оцінку та кваліфікацію порушення відповідно до положень ДК АФХО.

Враховуючи викладене, керуючись п.п. 2.15.1 п. 2.15 розділу 2 ДК АФХО, АК АФХО УХВАЛИВ:

апеляційну скаргу команди «Нева» відхилити, а рішення КДК АМФФХО від 21.06.2024 (протокол №275) в частині оскарження – залишити без змін.

Підпис                                                           О. Забродський

Підпис                                                           С. Каштелян

Підпис                                                           О. Донець

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here