Рішення Апеляційного комітету від 12 квітня

0
173

РІШЕННЯ

12.04.2024​​​​         Хмельницький ​​​​​24

Апеляційний комітет (надалі за текстом – АК АМФФХО) у складі:

Забродського О.С. (головуючий), Каштеляна С.О., Донця О.В.,

розглянувши апеляційну скаргу команди «Авіатор» на рішення контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО від 28.03.2024(протокол №266) в частині відсторонення гравця цієї команди Сергія Придворницького, за наслідками розгляду епізоду в 2-му перехідному матчі 2-3 дивізіонів ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024, зіграного 23.03.2024 між командами «Авіатор» – «ДЮСШ№1 Буд Альянс Груп» (рахунок 2:2 (3:4 пен)),

УСТАНОВИВ:

Рішенням КДК АМФФХО, на підставі п.9 (ненормативна лексика до, під час гри, її зупинки або фактичного завершення) та п.10 (за ненормативну лексику та /або образливі вислови після вилучення у матчі) розділу 6 ДК АМФФХО Сергія Придворницькоговідсторонено на 8 (вісім) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ.

Скаржник частково не погоджується з рішенням КДК, вважає, що пункт 10 розділу 6 ДК АМФФХО не може бути застосований до гравця з огляду на те, що Сергій Придворницький не приймав участі у матчі як гравець та не був вилучений під час матчу. Зважаючи на це, апелянт просить скоротити термін покарання до 4-х матчів, шляхом скасування відсторонення гравця, призначеногона підставі п. 10 розділу 6 ДК АМФФХО.

В частині застосування дисциплінарної санкції, передбаченої пунктом 9 розділу 6 ДК АМФФХО, рішення КДК не оспорюється.

Розгляд апеляційної скарги здійснюється без участі представника апелянта, оскільки відповідно до вимог п. 2.14 ДК АМФФХО скаржником не заявлено в апеляційній скарзі про бажання брати участь в засіданні АК АМФФХО.

АК АМФФХО, перевіривши матеріали дисциплінарного провадження, дійшов до переконання про наступне.

Відповідно до пункту 10 розділу 6 ДК АМФФХО до гравців, тренерів та представників команд, за ненормативну лексику та/або образливі вислови після вилучення у матчі, застосовуєтьсядодаткова дискваліфікація на 4 гри.

Зважаючи на наведене, дисциплінарна санкція, закріплена у п. 10 розділу 6 ДК, застосовується до особи лише за умови попереднього отримання нею дисциплінарного покарання у виді вилучення під час матчу, а не до чи після гри.  

Водночас протокол матчу, разом із додатковим рапортом арбітра, вказують на те, що гравець апелянта був вилучений арбітром після завершення гри, а не під час матчу, що унеможливлює застосування до нього додаткового відсторонення, передбаченого пунктом 10 розділу 6 ДК АМФФХО.

Винятково через це, апеляційна скарга підлягає задоволенню, а рішення КДК скасуванню в частині оскарження.

Що стосується доводів скаржника про те, що Сергій Придворницький не приймав участі у матчі як гравець, то такий факт не знаходить свого підтвердження, оскільки у відповідності до протоколу матчу останній заявлений на гру під №11 (одинадцять).   

Враховуючи викладене, керуючись положеннями розділу 2 ДК АМФФХО, АК АМФФХО УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу команди «Авіатор» задовольнити.

Рішення КДК АМФФХО від 28.03.2024 (протокол №266) в частині відсторонення гравця команди «Авіатор» Сергія Придворницькогона підставі пункту 10 розділу 6 ДК АМФФХО – скасувати.

Гравця команди «Авіатор» Сергія Придворницького звільнити від дисциплінарної відповідальності, передбаченої пунктом 10 розділу 6 ДК АМФФХО.

Підпис ​​​​​О. Забродський

Підпис ​​​​​С. Каштелян

Підпис ​​​​​О. Донець

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here