Рішення Апеляційного комітету № 25 від 28 червня

0
131

28.06.2024                                                  Хмельницький                                                                                        №25

Апеляційний комітет (надалі за текстом – АК АФХО) у складі:

Забродського О.С. (головуючий), Каштеляна С.О., Донця О.В.,

розглянувши апеляційну скаргу команди «Тайфун» на рішення контрольно-дисциплінарного комітету АФХО від 21.06.2024 (протокол №275) в частині відсторонення гравця цієї команди Олександра Приходька, за наслідками розгляду епізоду у матчі 5-го туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2024 року, зіграного 15.06.2024 між командами «Coming Soon» – «Тайфун» (рахунок 3:3), УСТАНОВИВ:

Рішенням КДК АФХО, на підставі п. 31 розділу 6 (застосування фізичної сили стосовно арбітрів або офіційних осіб АФХО) ДК АФХО, Олександра Приходька відсторонено на 12 (дванадцять) місяців від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ.

Скаржник не погоджується з рішенням КДК, зазначаючи в апеляційній скарзі про те, що футболіст, якого притягнуто до дисциплінарної відповідальності, не здійснював нападу і побиття арбітра матчу, а лише відштовхнув руку арбітра, що не може розцінюватись як удар. З огляду на зазначене, апелянт просить АК АФХО прийняте інше рішення.

Під час засідання АК представник апелянта підтримав вимоги, заявлені у апеляційній скарзі.

Перевіривши матеріали дисциплінарного провадження, заслухавши думку представника команди, що подала апеляційну скаргу, АК АФХО зазначає наступне.

У протоколі матчу арбітром вказано, що гравець команди «Тайфун» Олександр Приходько під час зупинки гри вдарив арбітра по руці.

Інших доказів у матеріалах дисциплінарного провадження не міститься.

Відповідно до п. 3.19. розділу 3 ДК АФХО доказом порушення правил є протокол матчу, в якому зазначається суть такого порушення. Доказами також є будь-які інші дані, на підставі яких можливо встановити наявність або відсутність фактичних обставин. За відсутності інших доказів, дисциплінарні органи ухвалюють рішення щодо застосування дисциплінарних санкцій на підставі протоколу матчу.

Враховуючи викладене, керуючись п.п. 2.15.1 п. 2.15 розділу 2 ДК АФХО, АК АФХО УХВАЛИВ:

апеляційну скаргу команди «Тайфун» відхилити, а рішення КДК АМФФХО від 21.06.2024 (протокол №275) в частині оскарження – залишити без змін.

Підпис                                                           О. Забродський

 

Підпис                                                           С. Каштелян

 

Підпис                                                           О. Донець

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here