Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
70

У п’ятницю, 24-ого червня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, на якому був розглянутий ряд важливих питань

Протокол №1

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

 

24.06.2016                                                                                                     м. Хмельницький

 

Присутні члени КДК:

  • Деркач А.А. – голова КДК;
  • Нестеренко О.Д. – член КДК;
  • Таран О.М. – секретар.

Порядок денний:

  1. Розгляд вилучення гравця команди «Бамбук» (Хмельницький), Микити Плосконоса, у матчі 1-го туру з командою «Спортлідер-3» (Хмельницький) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2016-го років;
  2. Розгляд вилучення гравця команди «Тетра-Левша» (Хмельницький), Богдана Рябця, у матчі 1-го туру з командою «Вентс» (Хмельницький) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2016-го років.

Слухали:

  1. Інформацію Деркача А.А.

У матчі 1-го туру з командою «Спортлідер-3»  (Хмельницький) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2016-го років, гравець команди «Бамбук» (Хмельницький), Микита Плосконос, на 49-ій хвилині отримав пряму червону картку за нецензурні та образливі вислови на адресу арбітра матчу.

Вирішили:

  1. У відповідності до пункту 9 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Бамбук», Микиту Плосконоса, на 4 (чотири) гри у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

  1. Інформацію Нестеренка О.Д.

У матчі 1-го туру з командою «Вентс»  (Хмельницький) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2016-го років, гравець команди «Тетра-Левша» (Хмельницький), Богдан Рябець, на 45-ій хвилині отримав пряму червону картку за нецензурні та образливі вислови на адресу арбітра матчу.

Вирішили:

  1. У відповідності до пункту 9 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Бамбук», Микиту Плосконоса, на 4 (чотири) гри у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

 

 

Голова КДК  АМФФХО                                                                 Деркач А.А.

 

 

Секретар                                                                                           Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here