Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
117

У середу, 3-ого серпня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, на якому був розглянутий ряд важливих питань

Протокол №4

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

 

03.08.2016                                                                                                     м. Хмельницький

 

Присутні члени КДК:

 • Деркач А.А. – голова КДК;
 • Нестеренко О.Д. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар.

Порядок денний:

 1. Розгляд вилучення гравця команди «Інтерпродсервіс» (Хмельницький), Андрія Черняка, у матчі 7-го туру з командою «МобіФренд» (Хмельницький) дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2016-го років.
 2. Розгляд вилучення гравця команди «МобіФренд» (Хмельницький), Дмитра Вакуха, у матчі 7-го туру з командою «Інтерпродсервіс» (Хмельницький) дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2016-го років.
 3. Розгляд дій гравців команд «Вентс» (Хмельницький), Олександра Дикого, та «Університет-Молокія», Сергія Сянькова, по завершенні матчу 7-ого туру «Вентс» (Хмельницький) – «Університет-Молокія» (Хмельницький) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2016-го років.
 4. Розгляд порушення термінів сплати грошових обов’язкових внесків за участь у турнірі командами «Університет-Молокія» (Хмельницький), «Каміно» (Хмельницький) та «Фортуна» (Хмельницький).

Слухали:

 1. Інформацію Деркача А.А.

У матчі 7-го туру з командою «МобіФренд»  (Хмельницький) дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2016-го років, гравець команди «Інтерпродсервіс» (Хмельницький), Андрій Черняк, на 47-ій хвилині отримав пряму червону картку за прояви агресивної поведінки.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 7 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Інтерпродсервіс», Андрія Черняка, на 2 (дві) гри у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

 1. Інформацію Нестеренка О.Д.

У матчі 7-го туру з командою «Інтерпродсервіс»  (Хмельницький) дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2016-го років, гравець команди «МобіФренд» (Хмельницький), Дмитро Вакух, на 47-ій хвилині отримав пряму червону картку за прояви агресивної поведінки.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 5 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «МобіФренд», Дмитра Вакуха, на 2 (дві) гри у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

 1. Інформацію Деркача А.А.

По завершенні матчу 7-го туру між командами «Вентс» (Хмельницький) та «Університет-Молокія» (Хмельницький) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2016-го років, після образливих і нецензурних висловів один одному, гравці команд Сяньков Сергій («Університет-Молокія») та Дикий Олександр («Вентс»), влаштували бійку між собою.

Вирішили:

 • .У відповідності до пункту 13 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Вентс», Олександра Дикого, на 10 (десять) ігор у всіх змаганнях під егідою Асоціації.
 • . У відповідності до пункту 1.2 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області накласти на команду «Вентс» (Хмельницький) грошовий штраф у розмірі 1000 грн, який потрібно перерахувати у п’ятиденний термін на рахунок Асоціації.
 • . У відповідності до пункту 11 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Університет-Молокія», Сергія Сянькова, на 7 (сім) ігор у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

 1. Інформацію Нестеренка О.Д.

Про порушення термінів сплати грошових обов’язкових внесків командами «Університет-Молокія» (Хмельницький), «Фортуна» (Хмельницький) та «Каміно» (Хмельницький).

Вирішили:

 1. У відповідності до додатку 2 розділу 1 пункту 5 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, за порушення термінів сплати грошових обов’язкових внесків за участь у турнірі, зняти з команд «Університет-Молокія» (Хмельницький), «Фортуна» (Хмельницький) та «Каміно» (Хмельницький) по 1 (одному) очку і дані зміни внести у турнірну таблицю змагань.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                                 Деркач А.А.

 

Секретар                                                                                           Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here