Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
119

У п’ятницю, 12-ого серпня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, на якому був розглянутий ряд важливих питань

Протокол №5

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

 

12.08.2016                                                                                                     м. Хмельницький

 

Присутні члени КДК:

 • Деркач А.А. – голова КДК;
 • Нестеренко О.Д. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар.

Порядок денний:

 1. Розгляд письмового звернення представника команди «Меблі-Лідер» (Хмельницький), Олександра Михайленка, щодо відміни червоної картки, винесеної гравцю команди «Меблі-Лідер» (Хмельницький), Василю Ващуку, у матчі 10-го туру з командою «Каміно» (Хмельницький) дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2016 року.

Слухали:

 1. Інформацію Деркача А.А.

На думку представника команди «Меблі-Лідер», Олександра Михайленка, друга жовта картка, яка в підсумку призвела до вилучення гравця команди «Меблі-Лідер», Василя Ващука, у матчі 10-го туру з командою «Каміно» (Хмельницький) дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2016 року, була винесена за ігрове порушення, яке не скоював даний гравець.

Вирішили:

 1. Проаналізувавши відеозапис матчу та письмове звернення представника команди «Меблі-Лідер» (Хмельницький), Олександра Михайленка, вирішили наступне:
  • Друга жовта картка, яка призвела до вилучення гравця команди «Меблі-Лідер», Василя Ващука, у матчі 10-го туру з командою «Каміно» (Хмельницький) дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2016 року, дійсно була винесена за ігрове порушення, яке не скоював даний гравець..
  • Дисциплінарну санкцію (друга жовта картка), винесену гравцю команди «Меблі-Лідер», Василю Ващуку анулювати, а в обліку дисциплінарних санкцій турніру накласти на гравця команди «Меблі-Лідер» (Хмельницький), Антона Ткачука.
  • Ознайомити голову комітету арбітрів АМФФХО, Олександра Бондаря, із даним рішенням та забов’язати розібратися у даному інциденті.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                                 Деркач А.А.

 

Секретар                                                                                           Таран О.М.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here