Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
571

У п’ятницю, 3-ого лютого, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, на якому був розглянутий ряд важливих питань

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Протокол №9

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

03.02.2017                                                                                    м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Деркач А.А. – голова КДК;
 • Бабіков С.М. – член КДК;
 • Нестеренко О.Д. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар.

Порядок денний:

 1. Розгляд вилучення представника команди «Фахівець» (Хмельницький), Андрія Хлопоніна, у матчі 11-го туру з командою «ККФА-Vivasan»  (Хмельницький) дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років;
 2. Розгляд вилучення гравця команди «М’ясник» (Красилів), Олександра Шаховала, у матчі 10-го туру з командою «Crispus» (Дунаївці) дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років;
 3. Розгляд вилучення гравця команди «Олімп» (Деражня), Андрія Наконечного, у матчі 11-го туру з командою «Мустанг-Червона Зірка» (Хмельницький) дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років;
 4. Розгляд вилучення гравця команди FC «FNB» (Кам’янець-Подільський), Артема Гонтара, у матчі 9-го туру з командою «Легіон» (Хмельницький) дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років;
 5. Розгляд вилучення гравця команди «Дантист» (Хмельницький), Дмитра Рибака, у матчі 11-го туру з командою «Ракета» (Хмельницький) дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років.

Слухали:

 1. Інформацію Деркача А.А.

На 41-ій хвилині матчу 11-го туру з командою «KKФА-Vivasan»  (Хмельницький) дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років з технічної зони за систематичну незгоду із рішеннями арбітра матчу, був вилучений представник команди «Фахівець» (Хмельницький), Андрій Хлопонін.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 2 розділу 2 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області винести попередження представнику команди «Фахівець» (Хмельницький), Андрію Хлопоніну.

Слухали:

 1. Інформацію Нестеренко О.Д.

На 43-ій хвилині матчу 10-го туру з командою «Crispus»  (Дунаївці) дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років, гравець команди «М’ясник» (Красилів), Олександр Шаховал, отримав пряму червону картку за навмисний удар м’ячем в арбітра матчу.

Вирішили:

 1. Проаналізувавши відеозапис матчу, у відповідності до пункту 4 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «М’ясник», Олександра Шаховала, на 2 (дві) гри від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

 1. Інформацію Бабікова С.М.

На 50-ій хвилині матчу 11-го туру з командою «Мустанг-Червона Зірка»  (Хмельницький) дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років, гравець команди  «Олімп» (Деражня), Андрій Наконечний, отримав пряму червону картку за прояви агресивної поведінки.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 10 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Олімп», Андрія Наконечного, на 5 (п’ять) ігор від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

 1. Інформацію Деркача А.А.

На 19-ій хвилині матчу 9-го туру з командою «Легіон»  (Хмельницький) дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років, гравець команди  FC «FNB» (Кам’янець-Подільський), Артем Гонтар, отримав пряму червону картку за нецензурні вислови на адресу арбітра матчу.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 9 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди FC «FNB», Артема Гонтара, на 4 (чотири) гри від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

 1. Інформацію Бабікова С.М.

На 22-ій хвилині матчу 11-го туру з командою «Ракета»  (Хмельницький) дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років, гравець команди  «Дантист» (Хмельницький), Дмитро Рибак, отримав пряму червону картку за прояви агресивної поведінки.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 10 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Дантист», Дмитра Рибака, на 5 (п’ять) ігор від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                                 Деркач А.А.

 

Секретар                                                                                     Таран О.М.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here