Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
554

У п’ятницю, 10-го лютого, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, на якому був розглянутий ряд важливих питань

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Протокол №10

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

10.02.2017                                                                                   м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Деркач А.А. – голова КДК;
 • Бабіков С.М. – член КДК;
 • Нестеренко О.Д. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар.

Порядок денний:

 1. Розгляд вилучення представника команди «Арсенал-Ротор» (Хмельницький), Володимира Вариводського, у матчі 12-го туру з командою «Кардіфф»  (Хмельницький) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років;
 2. Розгляд вилучення гравця команди «DIEZEL» (Хмельницький), Сергія Мандрика, у матчі 12-го туру з командою «Агробізнес» (Нова Ушиця) дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років;
 3. Розгляд вилучення гравця команди «Спорттовари.com» (Хмельницький), Олександра Мокроцького, у матчі 12-го туру з командою «ККФА-Vivasan» (Хмельницький) дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років.

Слухали:

 1. Інформацію Деркача А.А.

На 36-ій хвилині матчу 12-го туру з командою «Kардіфф»  (Хмельницький) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років з технічної зони за систематичну втручання у дії та демонстративну незгоду з рішеннями арбітрів, був вилучений представник команди «Арсенал-Ротор» (Хмельницький), Володимир Вариводський.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 2 розділу 2 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької відсторонити представника команди «Арсенал-Ротор» (Хмельницький), Володимира Вариводського, від перебування у технічній зоні команди «Арсенал-Ротор» (Хмельницький) терміном на 1 (один) місяць у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

 1. Інформацію Нестеренко О.Д.

На 44-ій хвилині матчу 12-го туру з командою «Агробізнес»  (Нова Ушиця) дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років, гравець команди «DIEZEL» (Хмельницький), Сергій Мандрик, отримав пряму червону картку за нецензурні вислови на адресу арбітра матчу.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 9 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «DIEZEL», Сергія Мандрика, на 4 (чотири) гри від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

 1. Інформацію Бабікова С.М.

На 35-ій хвилині матчу 11-го туру з командою «ККФА-Vivasan»  (Хмельницький) дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років, гравець команди  «Спорттовари.com» (Хмельницький), Олександр Мокроцький, отримав пряму червону картку за серйозне ігрове порушення.

Вирішили:

 1. Проаналізувавши відеозапис матчу, у відповідності до пункту 2 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Спорттовари.com», Олександра Мокроцького, на 1 (одну) гру від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                                 Деркач А.А.

 

Секретар                                                                                     Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here