Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
513

У п’ятницю, 17-го лютого, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, на якому був розглянутий ряд важливих питань

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Протокол №11

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

17.02.2017                                                                                   м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Деркач А.А. – голова КДК;
 • Бабіков С.М. – член КДК;
 • Нестеренко О.Д. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар.

Порядок денний:

 1. Розгляд вилучення президента команди «ККФА-Vivasan» (Хмельницький), Олександра Свідерського, у матчі 13-го туру з командою «Ауді»  (Хмельницький) дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років;
 2. Розгляд вилучення гравця команди «М’ясник» (Красилів), Дмитра Лешкевича, у матчі 13-го туру з командою «Раково-сіті» (Хмельницький) дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років;
 3. Розгляд вилучення гравця команди «Хмельницькі делікатеси» (Хмельницький), Дениса Жарікова, у першому стиковому матчі за вихід у плей-офф з командою «Арсенал-Ротор» (Хмельницький) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років;
 4. Розгляд дій гравця команди ДЮФК «Проскурів-Фортуна» (Хмельницький), Олександра Кучерявого, по завершенні матчу 11-го туру з командою «Легіон» (Хмельницький) дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років.

Слухали:

 1. Інформацію Деркача А.А.

На 46-ій хвилині матчу 13-го туру з командою «Ауді»  (Хмельницький) дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років з технічної зони за недисципліновану поведінку був вилучений президент команди «ККФА-Vivasan» (Хмельницький), Олександр Свідерський.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 2 розділу 2 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької відсторонити президента команди «ККФА-Vivasan» (Хмельницький), Олександра Свідерського, від перебування у технічній зоні команди «ККФА-Vivasan» (Хмельницький) на 1 (одну) гру у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

 1. Інформацію Нестеренко О.Д.

На 43-ій хвилині матчу 13-го туру з командою «Раково-сіті»  (Хмельницький) дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років, гравець команди «М’ясник» (Красилів), Дмитро Лешкевич, отримав пряму червону картку за нецензурні вислови на адресу арбітра матчу.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 9 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «М’ясник», Дмитра Лешкевича, на 4 (чотири) гри від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

 1. Інформацію Бабікова С.М.

На 44-ій хвилині першого стикового матчу за вихід у плей-офф з командою «Арсенал-Ротор»  (Хмельницький) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років, гравець команди  «Хмельницькі делікатеси» (Хмельницький), Денис Жаріков, отримав пряму червону картку за прояви агресивної поведінки.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 7 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Хмельницькі делікатеси», Дениса Жарікова, на 2 (дві) гри від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

 1. Інформацію Бабікова С.М.

По завершенню матчу 11-ого туру між командами ДЮФК «Проскурів-Фортуна» (Хмельницький) та «Легіон»  (Хмельницький) дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років, вилучений у цій грі гравець команди  ДЮФК «Проскурів-Фортуна» (Хмельницький), Олександр Кучерявий, нецензурно висловлювався на адресу арбітра матчу.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 9 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди ДЮФК «Проскурів-Фортуна», Олександра Кучерявого, на 4 (чотири) гри від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                                 Деркач А.А.

 

Секретар                                                                                    Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here