Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
310

У четвер, 18-го листопада, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Протокол №169

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

18.11.2021                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Таран О.М. – голова КДК;
 • Закревський О.Ф. – член КДК;
 • Лучковський В.В. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

 1. Розгляд письмового звернення команди ХФК «Давид» (Деражнянський р-он) стосовно ануляції червоної картки гравцю команди ХФК «Давид», Дмитру Врублевському, винесеної у матчі 4-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «ККФА-REDMION» (Хмельницький).
 2. Розгляд письмового звернення команди «Стимул+» (Летичів) стосовно ануляції двох жовтих карток гравцю команди «Стимул+», Євгену Вішталу, винесених у матчі першого попереднього етапу ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Олімп» (Солобківці).
 3. Розгляд вилучення гравця команди «Ротор» (Хмельницький), Олега Шпакова, у матчі 4-ого туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Алмаз» (Хмельницький).
 4. Розгляд вилучення гравця команди «Ротор» (Хмельницький), Валерія Олексійчука, у матчі 4-ого туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Алмаз» (Хмельницький).
 5. Розгляд вилучення гравця команди «Алмаз» (Хмельницький), Вадима Мавлютова, у матчі 4-ого туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Ротор» (Хмельницький).
 6. Розгляд вилучення гравця команди «Новатор-Тепловик» (Хмельницький), Максима Григорука, у матчі 4-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «ZALIV 10» (Хмельницький).
 7. Розгляд вилучення гравця команди ФК «Подільський Кремінь» (Городоцький р-он), Давида Власова, у матчі 4-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Транс-Авто-Д» (Волочиськ).

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі червону картку гравцю команди ХФК «Давид» (Деражнянський р-он), Дмитру Врублевському, винесену у матчі 4-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «ККФА-REDMION» (Хмельницький).

Вирішили:

2. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі дві жовтих картки гравцю команди «Стимул+» (Летичів), Євгену Вішталу, винесених у матчі першого попереднього етапу ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Олімп» (Солобківці).

Вирішили:

3. У відповідності до пункту 13 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Ротор» (Хмельницький), Олега Шпакова,  на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

Вирішили:

4. У відповідності до пункту 21 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Ротор» (Хмельницький), Валерія Олексійчука,  на 8 (вісім) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

Вирішили:

5. У відповідності до пункту 22 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Алмаз» (Хмельницький), Вадима Мавлютова,  на 10 (десять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

Вирішили:

6. У відповідності до пункту 21 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Новатор-Тепловик» (Хмельницький), Максима Григорука,  на 8 (вісім) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

Вирішили:

7. У відповідності до пункту 8 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди ФК «Подільський Кремінь» (Городоцький р-он), Давида Власова,  на 3 (три) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here