Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
285

У четвер, 25-го листопада, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Протокол №170

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

25.11.2021                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Таран О.М. – голова КДК;
 • Закревський О.Ф. – член КДК;
 • Лучковський В.В. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

 1. Розгляд письмового звернення команди «Думка» (Хмельницький) стосовно ануляції жовтих карток гравцям команди «Думка», Андрію Величко та Богдану Палюху, винесених у матчі 5-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Інкогніто» (Хмельницький).
 2. Розгляд письмового звернення команди ФК «ЮАН» (Городок) стосовно ануляції жовтої картки гравцю команди ФК «ЮАН», Дмитру Столяру, винесеної у матчі 5-ого туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Ветеран» (Хмельницький).
 3. Розгляд вилучення гравця команди ФК «МІЦЬ-ЧУМАК» (Дунаєвецький р-он), Богдана Мединського, у матчі 2-ого туру дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Олімп» (Солобківці).
 4. Розгляд додаткового рапорта арбітра стосовно дій гравця команди ФК «МІЦЬ-ЧУМАК» (Дунаєвецький р-он), Ярослава Лянскорунського, після вилучення у матчі 2-ого туру дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Олімп» (Солобківці).
 5. Розгляд вилучення гравця команди ФК «МІЦЬ-ЧУМАК» (Дунаєвецький р-он), Ігоря Гіджеліцького, у матчі 2-ого туру дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Олімп» (Солобківці).
 6. Розгляд вилучення гравця команди «Ветеран» (Хмельницький), Олексія Сенделя, у матчі 5-ого туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою ФК «ЮАН» (Городок).

Вирішили:

1.1. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області анулювати жовту картку гравцю команди «Думка» (Хмельницький), Андрію Величко, винесену у матчі 5-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Інкогніто» (Хмельницький).

1.2. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі жовту картку гравцю команди «Думка» (Хмельницький), Богдану Палюху, винесену у матчі 5-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Інкогніто» (Хмельницький).

Вирішили:

 1. На підставі пункту 4.3 статті 41 Дисциплінарних правил УАФ письмове звернення команди ФК «ЮАН» (Городок) стосовно ануляції жовтої картки гравцю команди ФК «ЮАН», Дмитру Столяру, винесеної у матчі 5-ого туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Ветеран» (Хмельницький) залишити без розгляду.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 15 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди ФК «МІЦЬ-ЧУМАК» (Дунаєвецький р-он), Богдана Мединського, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 15 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди ФК «МІЦЬ-ЧУМАК» (Дунаєвецький р-он), Ярослава Лянскорунського, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 22 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди ФК «МІЦЬ-ЧУМАК» (Дунаєвецький р-он), Ігоря Гіджеліцького, на 10 (десять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

Вирішили:

 1. За сукупністю покарань пунктів 13 та 15 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Ветеран» (Хмельницький), Олексія Сенделя, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here