Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
392

У четвер, 9-го грудня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Протокол №172

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

09.12.2021                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

  • Таран О.М. – голова КДК;
  • Закревський О.Ф. – член КДК (у телефонному режимі);
  • Лучковський В.В. – член КДК;
  • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

  1. Розгляд письмового звернення команди «Карат-mebli remtion» (Хмельницький) стосовно ануляції червоної картки гравцю команди «Карат-mebli remtion», Івану Хребтатому, винесеної у матчі третього попереднього етапу ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою ФК «ЮАН» (Городок).
  2. Розгляд вилучення гравця команди «Новатор-Тепловик» (Хмельницький), Михайла Ліхновського, у матчі 7-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «КАЗ» (Красилів).
  3. Розгляд вилучення гравця команди ФК «ЮАН» (Городок), Андрія Романюка, у матчі третього попереднього етапу ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Карат-mebli remtion» (Хмельницький).
  4. Розгляд вилучення гравця команди «Карат-mebli remtion» (Хмельницький), Івана Хребтатого, у матчі третього попереднього етапу ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою ФК «ЮАН» (Городок).

Вирішили:

  1. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області  залишити в силі червону картку гравцю команди «Карат-mebli remtion», Івану Хребтатому, винесену у матчі третього попереднього етапу ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою ФК «ЮАН» (Городок).

Вирішили:

2. У відповідності до пункту 15 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Новатор-Тепловик» (Хмельницький), Михайла Ліхновського,  на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

Вирішили:

3. У відповідності до пункту 15 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди ФК «ЮАН» (Городок), Андрія Романюка,  на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

Вирішили:

4. У відповідності до пункту 11 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди ФК «Карат-mebli remtion» (Хмельницький), Івана Хребтатого,  на 3 (три) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here