Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
706

У п’ятницю, 10-го березня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, на якому був розглянутий ряд важливих питань

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Протокол №14

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

10.03.2017                                                                                    м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Деркач А.А. – голова КДК;
 • Бабіков С.М. – член КДК;
 • Нестеренко О.Д. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар.

Порядок денний:

 1. Розгляд вилучення головного тренера команди «Ракета» (Хмельницький), Олександра Дикого, у третьому матчі 1/4 фіналу плей-офф з командою «Дантист» (Хмельницький) дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років;
 2. Розгляд вилучення гравця команди «Ракета» (Хмельницький), Євгена Шмакова, у третьому матчі 1/4 фіналу плей-офф з командою «Дантист» (Хмельницький) дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років;
 3. Розгляд дій гравця команди «Ракета» (Хмельницький), Максима Горбієвського, під час третього матчу 1/4 фіналу плей-офф з командою «Дантист» (Хмельницький) дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років;
 4. Розгляд дій гравця команди «ККФА-Vivasan» (Хмельницький), Віталія Пляхимовича, по завершенні третього матчу 1/4 фіналу плей-офф з командою «Фахівець» (Хмельницький) дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років;
 5. Розгляд вилучення гравця команди «Адвокат-Starlife» (Хмельницький), Максима Зозулі, у матчі третього туру з командою «Ауді» (Хмельницький) Кубку Надії ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років;
 6. Розгляд вилучення гравця команди «Хмельницькі делікатеси» (Хмельницький), Дениса Жарікова, у матчі 2-ого туру Кубку Виклику з командою «Евеліна» (Ярмолинці) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років.

Слухали:

 1. Інформацію Деркача А.А.

На 9-ій хвилині третього матчу 1/4 фіналу плей-офф з командою «Дантист»  (Хмельницький) дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років з технічної зони за демонстративну незгоду із рішеннями арбітрів та нецензурні і образливі вислови на адресу арбітрів був вилучений головний тренер команди «Ракета» (Хмельницький), Олександр Дикий.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 2 розділу 2 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької відсторонити головного тренера команди «Ракета» (Хмельницький), Олександра Дикого, від перебування у технічній зоні команди «Ракета» (Хмельницький) на 1 (одну) гру у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

 1. Інформацію Бабікова С.М.

На 42-ій хвилині третього матчу 1/4 фіналу плей-офф з командою «Дантист»  (Хмельницький) дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років, гравець команди «Ракета» (Хмельницький), Євген Шмаков, отримав пряму червону картку за серйозне ігрове порушення правил. Після вилучення вищевказаний гравець кинув бейсболкою у обличчя інспектору матчу, і після цього, наблизившись до лави запасних команди «Ракета» кинув пляшкою з водою у напрямку інспектора матчу.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 14 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької відсторонити гравця команди «Ракета» (Хмельницький), Євгена Шмакова, терміном на 24 (двадцять чотири) календарних місяці від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

 1. Інформацію Бабікова С.М.

Під час третього матчу 1/4 фіналу плей-офф з командою «Дантист»  (Хмельницький) дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років, гравець команди «Ракета» (Хмельницький), Максим Горбієвський, неодноразово вибігав з трибун на ігровий майданчик, намагаючись вдарити арбітра матчу, при цьому погрожуючи йому фізичною розправою.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 14 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької відсторонити гравця команди «Ракета» (Хмельницький), Максима Горбієвського, терміном на 24 (двадцять чотири) календарних місяці від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

 1. Інформацію Деркача А.А.

Під завершенні третього матчу 1/4 фіналу плей-офф з командою «Фахівець»  (Хмельницький) дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років, гравець команди «ККФА-Vivasan» (Хмельницький), Віталій Пляхимович, використовуючи ненормативну лексику, погрожував фізичною розправою арбітру матчу.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 13 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької відсторонити гравця команди «ККФА-Vivasan» (Хмельницький), Віталія Пляхимовича, терміном на 12 (дванадцять) календарних місяців від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

 1. Інформацію Бабікова С.М.

На 50-ій хвилині матчу третього туру з командою «Ауді»  (Хмельницький) Кубку Надії ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років, гравець команди «Адвокат-Starlife» (Хмельницький), Максим Зозуля, отримав пряму червону картку за нецензурні висловлювання на адресу партнера по команді.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 9 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької відсторонити гравця команди «Адвокат-Starlife» (Хмельницький), Максима Зозулю, на 4 (чотири) гри від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

 1. Інформацію Нестеренко О.Д.

На 25-ій хвилині матчу 2-ого туру Кубку Виклику з командою «Евеліна»  (Ярмолинці) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років, гравець команди «Хмельницькі делікатеси» (Хмельницький), Денис Жаріков, отримав пряму червону картку за прояви агресивної поведінки.

Вирішили:

 1. Проаналізувавши відеозапис матчу, у відповідності до пункту 5 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької відсторонити гравця команди «Хмельницькі делікатеси» (Хмельницький), Дениса Жарікова, на 2 (дві) гри від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                                 Деркач А.А.

 

Секретар                                                                                     Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here