Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
437

У четвер, 13-го січня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Протокол №177

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

13.01.2022                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

  • Таран О.М. – голова КДК;
  • Закревський О.Ф. – член КДК;
  • Лучковський В.В. – член КДК;
  • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

  1. Розгляд вилучення гравця команди «Олімп» (Деражня), Олега Колтуновського, у матчі 11-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Карат MEBLI REMTION» (Хмельницький).
  2. Розгляд вилучення гравця команди «Zoovetprom» (Хмельницький), Євгена Пруднікова, у матчі 11-ого туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «М’ясний маркет» (Хмельницький).
  3. Розгляд вилучення гравця команди «М’ясний маркет» (Хмельницький), Ігоря Глушка, у матчі 11-ого туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Zoovetprom» (Хмельницький).
  4. Розгляд рапорту арбітра стосовно подій, які мали місце у матчі 8-ого туру дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років між командами FC «Friends» (Хмельницький) та Війтовецька ОТГ-ФК «Бронівка» (Волочиський р-он).

Вирішили:

  1. У відповідності до пункту 15 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Олімп» (Деражня), Олега Колтуновського,  на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

Вирішили:

2. У відповідності до пункту 15 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Zoovetprom» (Хмельницький), Євгена Пруднікова,  на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

Вирішили:

3. У відповідності до пункту 7 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «М’ясний маркет» (Хмельницький), Ігоря Глушка,  на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

Вирішили:

4.1. У відповідності до пункту 3 розділу 4 (за самовільне залишення майданчика (відмова від продовження гри)) зарахувати команді FC «Friends» технічну поразку -:+, відповідно команді Війтовецька ОТГ-ФК «Бронівка» зарахувати технічну перемогу +:-.

4.2. Відповідні зміни внести у офіційну турнірну таблицю змагань.

4.3. Дисциплінарні санкції (попередження, вилучення), отримані гравцями у цьому матчі не анулюються.

4.4. У відповідності до пункту 15 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди FC «Friends» (Хмельницький), Аркадія Гончарова,  на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

4.5. У відповідності до пункту 13 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди FC «Friends» (Хмельницький), Олександра Худіка,  на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here