Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
649

У четвер, 20-го січня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Протокол №178

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

20.01.2022                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Таран О.М. – голова КДК;
 • Закревський О.Ф. – член КДК;
 • Лучковський В.В. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

 1. Розгляд письмового звернення команди «Локомотив» (ст. Ярмолинці) стосовно ануляції другої жовтої картки гравцю команди  «Локомотив», Зурабу Берішвілі, винесеної у матчі 12-ого туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Brilliant» (Хмельницький).
 2. Розгляд письмового звернення команди «Карат MEBLI REMTION» (Хмельницький) стосовно ануляції жовтої картки гравцю команди  «Карат MEBLI REMTION», Денису Калюжняку, винесеної у матчі 12-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «КАЗ» (Красилів).
 3. Розгляд письмового звернення команди ФК «Жищинці» (Городоцький р-он) стосовно ануляції червоної картки гравцю команди  ФК «Жищинці», Олегу Тринадцятко, винесеної у матчі 12-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою ФК «Подільський Кремінь» (Городоцький р-он).
 4. Розгляд письмового звернення команди «ЗА-ЗУЛ» (Красилівський р-он) стосовно ануляції червоної картки гравцю команди «ЗА-ЗУЛ», Сергію Якобчуку, винесеної у матчі 1/4 фіналу Кубку Ліги ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Олімпік-AskoArt» (Старокостянтинів).
 5. Розгляд вилучення гравця команди ФК «Студениця-1» (Дунаєвецький р-он), Максима Шурдило, у матчі 9-ого туру дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Агробізнес-ДЮСШ U-15-16» (Волочиськ).
 6. Розгляд вилучення гравця команди «Агробізнес-ДЮСШ U-15-16» (Волочиськ), Арсена Шейко, у матчі 9-ого туру дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою ФК «Студениця-1» (Дунаєвецький р-он).
 7. Розгляд вилучення гравця команди «Компанія» (Хмельницький), Максима Калошина, у матчі 12-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Vavilon» (Хмельницький).
 8. Розгляд вилучення гравця команди «ЗА-ЗУЛ» (Красилівський р-он), Сергія Якобчука, у матчі 1/4 фіналу Кубку Ліги ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «М’ясний маркет» (Хмельницький).
 9. Розгляд вилучення гравця команди «WOODMALL-Femida» (Хмельницький), Даніла Шкодяка, у другому матчі 1/4 фіналу ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою МФК «URBAN» (Хмельницький).
 10. Розгляд вилучення офіційного представника команди «Динамо-ГУНП» (Хмельницький), Івана Попроцького, у другому матчі 1/4 фіналу ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Beerloga» (Хмельницький).
 11. Розгляд вилучення гравця команди «Brilliant» (Хмельницький), Аль Хлаф Фаєта, у матчі 12-ого туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Локомотив» (ст. Ярмолинці).
 12. Розгляд вилучення гравця команди «Brilliant» (Хмельницький), Андрія Волощука, у матчі 12-ого туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Локомотив» (ст. Ярмолинці).
 13. Розгляд вилучення гравця команди ФК «Жищинці» (Городоцький р-он), Олега Тринадцятко, у матчі 12-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою ФК «Подільський Кремінь» (Городоцький р-он).
 14. Розгляд порушення командою «Прикордонник-2» (Хмельницький) пункту 3.7 Регламенту змагань у матчі 9-ого туру дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою МФК «Сервіс-Буд» (Хмельницький) на підставі пункту 2.6 розділу 2 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області.
 15. Розгляд рапорту арбітра стосовно дій гравця команди  «Ковчег» (Хмельницький), Богдана Поворознюка, у матчі 12-ого туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Ветеран» (Хмельницький).

Вирішили:

 1.  У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі другу жовту картку гравцю команди  «Локомотив», Зурабу Берішвілі, винесену у матчі 12-ого туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Brilliant» (Хмельницький).

Вирішили:

 1.  У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі жовту картку гравцю команди  «Карат MEBLI REMTION», Денису Калюжняку, винесену у матчі 12-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «КАЗ» (Красилів).

Вирішили:

 1.  У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі червону картку гравцю команди  ФК «Жищинці», Олегу Тринадцятко, винесену у матчі 12-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою ФК «Подільський Кремінь» (Городоцький р-он).

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі червону картку гравцю команди «ЗА-ЗУЛ», Сергію Якобчуку, винесену у матчі 1/4 фіналу Кубку Ліги ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Олімпік-AskoArt» (Старокостянтинів).

Вирішили:

5. Проаналізувавши відеозапис матчу, за сукупністю покарань підпунктів 2 пункту 6.2 та пункту 27 розділу 6 (прояв цинізму) дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди ФК «Студениця-1» (Дунаєвецький р-он), Максима Шурдило,  на 15 (п’ятнадцять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

Вирішили:

6. У відповідності до пункту 13 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Агробізнес-ДЮСШ U-15-16» (Волочиськ), Арсена Шейко,  на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

Вирішили:

7. У відповідності до пункту 16 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Компанія» (Хмельницький), Максима Калошина,  на 5 (п’ять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

Вирішили:

8. У відповідності до пункту 5 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «ЗА-ЗУЛ» (Красилівський р-он), Сергія Якобчука,  на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

Вирішили:

9. У відповідності до пункту 24 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «WOODMALL-Femida» (Хмельницький), Даніла Шкодяка,  на 12 (дванадцять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

Вирішили:

10.1. У відповідності до пункту 15 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити офіційного представника команди «Динамо-ГУНП» (Хмельницький), Івана Попроцького, від перебування у технічній зоні команди на 4 (чотири) гри у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

10.2. Згідно підпункту 2 пункту 5.1 розділу 5 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької відсторонити Івана Попроцького від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років в статусі гравця на термін, передбачений підпунктом 10.1 цього рішення.

Вирішили:

11.1. Проаналізувавши відеозапис матчу, у відповідності до пункту 32 розділу 6(застосування фізичної сили стосовно арбітрів або офіційних осіб АМФФХО в тому числі, але не виключено (агресивний дотик, поштовх, кидок стороннім предметом та ін.)) дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Brilliant» (Хмельницький), Аль Хлаф Фаєта, від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації терміном на 6 (шість) календарних місяців.

11.2. У відповідності до пункту 32 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області забов’язати гравця команди «Brilliant» (Хмельницький), Аль Хлаф Фаєта, перерахувати на рахунок Асоціації грошовий штраф у розмірі 2000 (дві тисячі) гривень.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 14 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Brilliant» (Хмельницький), Андрія Волощука, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

Вирішили:

 1. Проаналізувавши відеозапис матчу, у відповідності до пункту 7 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди ФК «Жищинці» (Городоцький р-он), Олега Тринадцятко, на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

Вирішили:

14.1. За порушення пункту 3.7 Регламенту змагань (участь у матчі неоформленого у встановленому порядку чи дискваліфікованого гравця) зарахувати команді «Прикордонник-2» технічну поразку -:+, відповідно команді МФК «Сервіс-Буд» зарахувати технічну перемогу +:-.

14.2. Відповідні зміни внести у офіційну турнірну таблицю змагань.

14.3. Дисциплінарні санкції (попередження, вилучення), отримані гравцями у цьому матчі не анулюються.

Вирішили:

15.1. У відповідності до пункту 9 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Ковчег» (Хмельницький), Богдана Поворознюка, на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

15.2. У відповідності до пункту 9 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області забов’язати гравця команди «Ковчег» (Хмельницький), Богдана Поворознюка, відшкодувати грошові витрати, пов’язані з пошкодженням майна ігрового залу.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here