Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
438

У четвер, 3-го лютого, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Протокол №180

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

03.02.2022                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Таран О.М. – голова КДК;
 • Закревський О.Ф. – член КДК (у телефонному режимі);
 • Лучковський В.В. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

 1. Розгляд письмового звернення команди «Алмаз» (Хмельницький) стосовно ануляції червоної картки гравцю команди  «Алмаз», Олександру Волошину, винесеної у матчі 14-ого туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Сокіл» (Соколівка).
 2. Розгляд письмових звернень команди «Агробізнес-ДЮСШ U-15-16» (Волочиськ) стосовно можливих фактів порушення пункту 3.7 Регламенту змагань командою «Прикордонник-2» (Хмельницький) у матчі 11-ого туру між командами «Прикордонник-2» (Хмельницький) та «Агробізнес-ДЮСШ U-15-16» (Волочиськ) дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.
 3. Розгляд вилучення гравця команди FC «ADRENALINE» (Хмельницький), Андрія Крутилко, у матчі 11-ого туру дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Dark Horse» (Хмельницький).
 4. Розгляд вилучення головного тренера команди «Dark Horse» (Хмельницький), Юрія Черенкова, у матчі 11-ого туру дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «AD» (Хмельницький).
 5. Розгляд вилучення гравця команди FC «Infinity» (Хмельницький), Андрія Панасенкова, у матчі 11-ого туру дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою ФК «ІТА-TOOLS-Литвина» (Городок).
 6. Розгляд вилучення гравця команди ФК «Бігуча Лань» (Кам’янець-Подільський), Олега Милимука, у матчі 14-ого туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою ФК «Городок-Юрія-Фарм» (Городок).
 7. Розгляд вилучення гравця команди «Алмаз» (Хмельницький), Олександра Волошина, у матчі 14-ого туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Сокіл» (Соколівка).
 8. Розгляд вилучення гравця команди «Сокіл» (Соколівка), Олександра Балагура, у матчі 14-ого туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Алмаз» (Хмельницький).
 9. Розгляд додаткового рапорту арбітра стосовно подій, які мали місце у матчі 14-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років між командами «КАЗ» (Красилів) та «ZALIV 10» (Хмельницький).

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі червону картку гравцю команди  «Алмаз», Олександру Волошину, винесену у матчі 14-ого туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Сокіл» (Соколівка).

Вирішили:

2. Проаналізувавши рапорт арбітра матчу, заявковий та дозаявковий листи команди «Прикордонник-2», відеозапис матчу, а також провівши ідентифікацію гравців команди «Прикордонник-2» і не виявивши в підсумку фактів порушення пункту 3.7 Регламенту змагань (участь у матчі неоформленого у встановленому порядку чи дискваліфікованого гравця) командою «Прикордонник-2», залишити в силі підсумковий результат матчу 11-ого туру між командами «Прикордонник-2» (Хмельницький) та «Агробізнес-ДЮСШ U-15-16» (Волочиськ) дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2020/2021 років.

Вирішили:

3. У відповідності до пункту 16 розділу 5 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди FC «ADRENALINE» (Хмельницький), Андрія Крутилко,  на 5 (п’ять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

Вирішили:

4. У відповідності до пункту 5 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити головного тренера команди «Dark Horse» (Хмельницький), Юрія Черенкова, від перебування у технічній зоні команди на 2 (дві) гри у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 5 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди FC «Infinity» (Хмельницький), Андрія Панасенкова, на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 11 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди ФК «Бігуча Лань» (Кам’янець-Подільський), Олега Милимуку, на 3 (три) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 11 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Алмаз» (Хмельницький), Олександра Волошина, на 3 (три) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 22 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Сокіл» (Соколівка), Олександра Балагура, на 10 (десять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

Вирішили:

9.1. Проаналізувавши відеозапис матчу, у відповідності до пункту 13 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «КАЗ» (Красилів), Андрія Лебідя, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

9.2. Проаналізувавши відеозапис матчу, у відповідності до пункту 13 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «КАЗ» (Красилів), Богдана Городового, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

9.3. Проаналізувавши відеозапис матчу, у відповідності до пункту 13 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «ZALIV 10» (Хмельницький), Павла Михайлова, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

9.4. Проаналізувавши відеозапис матчу, у відповідності до пункту 13 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «ZALIV 10» (Хмельницький), Олександра Потапова, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

9.5. У відповідності до підпункту 1 пункту 4.1 розділу 4 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області винести попередження команді «КАЗ» (Красилів).

9.6. У відповідності до підпункту 1 пункту 4.1 розділу 4 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області винести попередження команді «ZALIV 10» (Хмельницький).

 

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here