Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
350

У четвер, 10-го лютого, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Протокол №181

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

10.02.2022                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Таран О.М. – голова КДК;
 • Закревський О.Ф. – член КДК;
 • Лучковський В.В. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

 1. Розгляд письмового звернення команди «Lifecell» (Хмельницький) стосовно ануляції червоної картки гравцю команди  «Lifecell», Ігорю Кузнєцову, винесеної у матчі 15-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Транс-Авто-Д» (Волочиськ).
 2. Розгляд письмового звернення команди ФК «ІТА-TOOS-Литвина» (Городок) стосовно ануляції жовтої картки гравцю команди  ФК «ІТА-TOOLS-Литвина», Яну Костецькому, винесеної у другому матчі 1/8 фіналу плей-офф дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою АТ «Хмельницькобленерго» (Хмельницький).
 3. Розгляд письмового звернення команди «Стимул+» (Летичів) стосовно ануляції червоної картки гравцю команди  «Стимул+», Євгену Вішталу, винесену у матчі 1-ого туру Кубку ТМ «МобіФренд» дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Олімп» (Солобківці).
 4. Розгляд вилучення гравця команди «Стимул+» (Летичів), Євгена Віштала, у матчі 1-ого туру Кубку ТМ «МобіФренд» дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Олімп» (Солобківці).
 5. Розгляд вилучення головного тренера команди ФК «Студениця-1» (Дунаєвецький р-он), Івана Мельника, у першому матчі 1/8 фіналу плей-офф дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Карат MEBLI REMTION-2» (Хмельницький).
 6. Розгляд вилучення гравця команди «Компанія» (Хмельницький), Ростислава Тимощука, у матчі 15-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою ФК «Жищинці» (Городоцький р-он).

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі червону картку гравцю команди  «Lifecell», Ігорю Кузнєцову, винесену у матчі 15-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Транс-Авто-Д» (Волочиськ).

Вирішили:

2. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі жовту картку гравцю команди  ФК «ІТА-TOOLS-Литвина», Яну Костецькому, винесену у другому матчі 1/8 фіналу плей-офф дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою АТ «Хмельницькобленерго» (Хмельницький).

Вирішили:

3. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі червону картку гравцю команди  «Стимул+», Євгену Вішталу, винесену у матчі 1-ого туру Кубку ТМ «МобіФренд» дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Олімп» (Солобківці).

Вирішили:

4. У відповідності до пункту 5 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Стимул+» (Летичів), Євгена Віштала,  на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

Вирішили:

5.1. У відповідності до пункту 15 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити головного тренера команди ФК «Студениця-1» (Дунаєвецький р-он), Івана Мельника, від перебування у технічній зоні команди на 4 (чотири) гри у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

5.2. Згідно підпункту 2 пункту 5.1 розділу 5 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької відсторонити Івана Мельника від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років в статусі гравця на термін, передбачений підпунктом 5.1 цього рішення.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 15 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Компанія» (Хмельницький), Ростислава Тимощука, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here