Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
444

У четвер, 17-го лютого, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Протокол №182

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

17.02.2022                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Таран О.М. – голова КДК;
 • Закревський О.Ф. – член КДК;
 • Лучковський В.В. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

 1. Розгляд письмового звернення команди ФК «Городок-Юрія-Фарм» (Городок) стосовно ануляції червоної картки гравцю команди  ФК «Городок-Юрія-Фарм», Віталія Семенчука, винесеної у матчі 1-ого туру Кубку Виклику дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Алмаз» (Хмельницький).
 2. Розгляд вилучення гравця команди ФК «Городок-Юрія-Фарм» (Городок), Віталія Семенчука, у матчі 1-ого туру Кубку Виклику дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Алмаз» (Хмельницький).
 3. Розгляд вилучення гравця команди «Алмаз» (Хмельницький), Олександра Михайлова, у матчі 1-ого туру Кубку Виклику дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою ФК «Городок-Юрія-Фарм» (Городок).
 4. Розгляд вилучення гравця команди «Ротор» (Хмельницький), Євгена Шмакова, у матчі 1-ого туру Кубку Виклику дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро» (Ярмолинці).
 5. Розгляд вилучення гравця команди «GC BARBERSHOP» (Хмельницький), Олександра Титянина, у третьому матчі 1/8 фіналу плей-офф дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Сокіл-2» (Хмельницький).
 6. Розгляд вилучення гравця команди «М’ясний маркет» (Хмельницький), Олександра Коротуна, у першому матчі 1/4 фіналу плей-офф дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою FC «Diamant» (Хмельницький).

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі червону картку гравцю команди  ФК «Городок-Юрія-Фарм», Віталія Семенчука, винесену у матчі 1-ого туру Кубку Виклику дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Алмаз» (Хмельницький).

Вирішили:

2. Проаналізувавши відеозапис матчу, у відповідності до пункту 6 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Городок-Юрія-Фарм» (Городок), Віталія Семенчука,  на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

Вирішили:

3. Проаналізувавши відеозапис матчу, за сукупністю покарань пунктів 24 та 27 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Алмаз» (Хмельницький), Олександра Михайлова,  на 14 (чотирнадцять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

Вирішили:

4. Проаналізувавши відеозапис матчу, за сукупністю покарань пунктів 24 та 27 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Ротор» (Хмельницький), Євгена Шмакова,  на 14 (чотирнадцять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

Вирішили:

5. Проаналізувавши відеозапис матчу, у відповідності до пункту 7 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «GC BARBERSHOP» (Хмельницький), Олександра Титянина,  на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

Вирішили:

6. Проаналізувавши відеозапис матчу, у відповідності до пункту 13 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «М’ясний маркет» (Хмельницький), Олександра Коротуна,  на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here