Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
428

У четвер, 16-го червня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

Протокол №184

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

16.06.2022                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

  • Таран О.М. – голова КДК;
  • Лучковський В.В. – член КДК;
  • Деркач Д.А. – член КДК;
  • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

  1. Розгляд вилучення гравця команди «Ротор» (Хмельницький), Андрія Чепурного, у матчі 3-ого туру Благодійного турніру з міні-футболу «Україна в наших серцях» із командою «Менс» (Хмельницький).
  2. Розгляд вилучення гравця команди «Менс» (Хмельницький), Євгена Павлюка, у матчі 3-ого туру Благодійного турніру з міні-футболу «Україна в наших серцях» із командою «Ротор» (Хмельницький).
  3. Розгляд додаткового рапорту арбітра стосовно дій гравця команди «Менс» (Хмельницький), Сергія Юзвака, під час матчу 3-ого туру Благодійного турніру з міні-футболу «Україна в наших серцях» між командами «Ротор» (Хмельницький) та «Менс» (Хмельницький).
  4. Розгляд письмового звернення команди ФК «Буд-Двір» (Хмельницький) стосовно участі у матчі 3-ого туру Благодійного турніру з міні-футболу «Україна в наших серцях» між командами ФК «Буд-Двір» (Хмельницький) та FC «AYAK» (Хмельницький) незаявленого гравця в складі команди FC «AYAK».

Вирішили:

  1. У відповідності до пункту 14 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Ротор», Андрія Чепурного, на 4 (чотири) гри від участі у всіх Благодійних турнірах, котрі проходять під егідою Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, на період військового стану.

Вирішили:

2. У відповідності до пункту 14 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Менс», Євгена Павлюка, на 4 (чотири) гри від участі у всіх Благодійних турнірах, котрі проходять під егідою Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, на період військового стану.

Вирішили:

3. У відповідності до пункту 15 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Менс», Сергія Юзвака, на 4 (чотири) гри від участі у всіх Благодійних турнірах, котрі проходять під егідою Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, на період військового стану.

Вирішили:

4.1. За порушення пункту 3.7 Регламенту змагань (участь у матчі неоформленого у встановленому порядку чи дискваліфікованого гравця) у матчі 3-ого туру Благодійного турніру з міні-футболу «Україна в наших серцях» між командами ФК «Буд-Двір» (Хмельницький) та FC «AYAK» (Хмельницький) зарахувати команді FC «AYAK» технічну поразку -:+, відповідно команді ФК «Буд-Двір» зарахувати технічну перемогу +:-.

4.2. Відповідні зміни внести у офіційну турнірну таблицю змагань.

4.3. Дисциплінарні санкції (попередження, вилучення), отримані гравцями у вищевказаних матчах, у відповідності до пункту 3.6 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області не скасовуються.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here