Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
361

У четвер, 23-го червня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

Протокол №185

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

23.06.2022                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Таран О.М. – голова КДК;
 • Лучковський В.В. – член КДК;
 • Деркач Д.А. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

 1. Розгляд письмового звернення команди «Карат MEBLI REMTION» (Хмельницький) стосовно перегляду прийнятого рішення арбітром та застосування додаткових дисциплінарних санкцій відносно гравця команди «Інтерпродсервіс» (Хмельницький), Євгена Первєєва, у епізоді під час другого матчу 1/4 фіналу плей-офф дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років між командами «Карат MEBLI REMTION» (Хмельницький) та «Інтерпродсервіс» (Хмельницький).
 2. Розгляд вилучення офіційного представника команди «Карат MEBLI REMTION» (Хмельницький), Вадима Ткачова, у третьому матчі 1/4 фіналу плей-офф дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Інтерпродсервіс» (Хмельницький).
 3. Розгляд вилучення гравця команди GC «BARBERSHOP» (Хмельницький), Костянтина Кучерука, у другому матчі 1/4 фіналу плей-офф дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «ІТА-TOOLS-Литвина» (Городок).
 4. Розгляд вилучення гравця команди ФК «Подільський Кремінь» (Городоцький р-он), Олександра Костишена, у другому матчі 1/4 фіналу плей-офф дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Легіон-CENTER 13» (Хмельницький).
 5. Розгляд вилучення гравця команди «WOODMALL-Femida» (Хмельницький), Олександра Музичука, у третьому матчі 1/4 фіналу плей-офф дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою МФК «URBAN» (Хмельницький).
 6. Розгляд рапорту та додаткового рапорту арбітра стосовно подій, які мали місце у матчі 2-ого туру Кубку Престижу ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років між командами «Філтекс» (Хмельницький) та «Сокіл» (Соколівка).
 7. Розгляд вилучення гравця команди «МобіФренд» (Хмельницький), Вадима Герасимчука, у матчі 1-ого туру Кубку Героїв Благодійного турніру з міні-футболу «Україна в наших серцях» із командою «Адвокат» (Хмельницький).

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 та пункту 12 розділу 6 Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Інтерпродсервіс», Євгена Первєєва, на 3 (три) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

Вирішили:

2. У відповідності до пункту 5 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити офіційного представника команди «Карат MEBLI REMTION» (Хмельницький), Вадима Ткачова, від перебування у технічній зоні команди на 2 (дві) гри у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

Вирішили:

3. Проаналізувавши відезапис матчу, за сукупністю покарань пунктів 15 та 20 розділу 6 Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди GC «BARBERSHOP», Костянтина Кучерука, на 7 (сім) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

Вирішили:

4. У відповідності до пункту 22 розділу 6 Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди ФК «Подільський Кремінь», Олександра Костишена, на 10 (десять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

Вирішили:

5.1. У відповідності до пункту 29 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області забов’язати гравця команди «WOODMALL-Femida» (Хмельницький), Олександра Музичука, перерахувати на рахунок Асоціації грошовий штраф у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень.

5.2. У відповідності до пункту 29 розділу 6 Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «WOODMALL-Femida», Олександра Музичука, від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу на термін до повної сплати грошового штрафу, передбаченого пунктом 5.1. цього рішення.

Вирішили:

6.1. Проаналізувавши відеозапис матчу, у відповідності до пункту 32 розділу 6(застосування фізичної сили стосовно арбітрів або офіційних осіб АМФФХО в тому числі, але не виключено (агресивний дотик, поштовх, кидок стороннім предметом та ін.)) дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Сокіл» (Соколівка), Богдана Лоборчука, від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації терміном на 6 (шість) календарних місяців.

6.2. У зв’язку з непередбачуваними та форсмажорними обставинами, які завадили провести засідання КДК з цього питання у встановлені строки, встановити початком терміну відсторонення гравця команди «Сокіл» (Соколівка), Богдана Лоборчука, дату 20.02.2022 р.

6.3. У відповідності до пункту 32 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області забов’язати гравця команди «Сокіл» (Соколівка), Богдана Лоборчука, перерахувати на рахунок Асоціації грошовий штраф у розмірі 2000 (дві тисячі) гривень.

6.4. У відповідності до пункту 15 розділу 6 Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Сокіл» (Соколівка), Володимира Лоборчука, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

6.5. У відповідності до пункту 15 розділу 6 Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Сокіл» (Соколівка), Володимира Сметану, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 5 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «МобіФренд», Вадима Герасимчука, на 2 (дві) гри від участі у всіх Благодійних турнірах, котрі проходять під егідою Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, на період військового стану.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here