Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
277

У четвер, 30-го червня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

Протокол №186

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

30.06.2022                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

  • Таран О.М. – голова КДК;
  • Лучковський В.В. – член КДК;
  • Деркач Д.А. – член КДК;
  • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

  1. Розгляд рапорту та додаткового рапорту арбітра стосовно подій, які мали місце у матчі 1/2 фіналу Кубку Перемоги Благодійного турніру з міні-футболу «Україна в наших серцях» між командами «Ротор» (Хмельницький) та «Ауді» (Хмельницький).
  2. Розгляд вилучення гравця команди «Атлетик-Ceresit PRO» (Хмельницький), Євгена Яюса, у матчі 2-ого туру Кубку Сили Духу Благодійного турніру з міні-футболу «Україна в наших серцях» із командою FC «Diamant» (Хмельницький).
  3. Розгляд дій гравця команди «Ковчег» (Хмельницький), Максима Штолько, після вилучення у матчі 3-ого туру Кубку Єдності Благодійного турніру з міні-футболу «Україна в наших серцях» із командою FC «Diamant» (Хмельницький).

Вирішили:

1.1. У відповідності до пункту 15 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Ротор», Валерія Олексійчука, на 4 (чотири) гри від участі у всіх Благодійних турнірах, котрі проходять під егідою Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, на період військового стану.

1.2. У відповідності до пункту 15 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити офіційного представника команди «Ротор», Володимира Вариводського, від перебування у технічній зоні команди на 4 (чотири) гри у всіх Благодійних турнірах, котрі проходять під егідою Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, на період військового стану.

1.3. У відповідності до підпункту 3 пункту 4.1.3 розділу 4 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області (за самовільне залишення майданчика (відмова від продовження гри)) зарахувати команді «Ротор» технічну поразку -:+, відповідно команді «Ауді» зарахувати технічну перемогу +:-.

1.4. У відповідності до підпункту 5 пункту 4.2 розділу 4 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області (неетична, некоректна, неспортивна поведінка гравців, керівників команди та інших посадових і офіційних осіб клубу (команди) до, під час та після гри) забов’язати команду «Ротор» (Хмельницький), перерахувати на рахунок Асоціації грошовий штраф у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень.

Вирішили:

  1. У відповідності до пункту 15 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Атлетик-Ceresit PRO», Євгена Яюса, на 4 (чотири) гри від участі у всіх Благодійних турнірах, котрі проходять під егідою Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, на період військового стану.

Вирішили:

  1. У відповідності до пункту 15 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Ковчег», Максима Штолько, на 4 (чотири) гри від участі у всіх Благодійних турнірах, котрі проходять під егідою Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, на період військового стану.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here