Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
254

У четвер, 6-ого жовтня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

Протокол №196

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

06.10.2022                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Таран О.М. – голова КДК;
 • Лучковський В.В. – член КДК;
 • Деркач Д.А. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

 1. Розгляд письмового звернення команди «Фахівець» (Хмельницький) стосовно ануляції жовтої картки гравцю команди«Фахівець», Олександру Атласюку, винесеної у матчі 4-ого туру Кубку Виклику дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Олімп» (Деражня).
 2. Розгляд експертного висновку Комітету арбітрів АМФФХО стосовно помилкового винесення червоної картки гравцю команди «Максимум» (Хмельницький), Кирилу Кравецькому, у матчі 4-ого туру Кубку Виклику дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Карат MEBLI REMTION» (Хмельницький).
 3. Розгляд вилучення гравця команди «Ветеран» (Нова Ушиця), Івана Козирчука, у матчі 4-ого туру Кубку Виклику дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Товтри» (Хмельницький).
 4. Розгляд рапорту арбітра стосовно подій, які мали місце у матчі 2-ого туру Кубку Поділля Дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років між командами «Максимум» (Хмельницький) та «Карат MEBLI REMTION» (Хмельницький).
 5. Розгляд рапорту арбітра стосовно подій, які мали місце у матчі 2-ого туру Кубку Поділля Дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років між командами «WOODMALL-Femida» (Хмельницький) та «Beerloga» (Хмельницький).

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі жовту картку гравцю команди «Фахівець»,  Олександру Атласюку, винесену у матчі 4-ого туру Кубку Виклику дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Олімп» (Деражня).

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області анулювати червону картку гравцю команди «Максимум»,  Кирилу Кравецькому, винесену у матчі 4-ого туру Кубку Виклику дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років з командою «Карат MEBLI REMTION» (Хмельницький).

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 15 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Ветеран» (Нова Ушиця), Івана Козирчука, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

Вирішили:

4.1. Проаналізувавши відеозапис матчу, у відповідності до пункту 13 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Максимум» (Хмельницький), Едгарда Логвінова, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

4.2. Проаналізувавши відеозапис матчу, у відповідності до пункту 24 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Карат MEBLI REMTION» (Хмельницький), Дениса Калюжняка, на 12 (дванадцять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

Вирішили:

5.1. У відповідності до пункту 4.3 розділу 4 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області (неможливість продовжити гру через травми гравців) зарахувати команді «Beerloga» технічну поразку -:+, відповідно команді «WOODMALL-Femida» зарахувати технічну перемогу +:-.

5.2. Відповідні зміни внести у офіційну турнірну таблицю змагань.

Примітка. Член КДК АМФФХО Деркач Д.А. заявив про самовідвід, і участі у обговоренні та голосуванні при розгляді питання №3 порядку денного не приймав.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here