Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
620

У четвер, 3-ого листопада, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

Протокол №201

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

03.11.2022                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Таран О.М. – голова КДК;
 • Лучковський В.В. – член КДК;
 • Деркач Д.А. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

 1. Розгляд рапорту та додаткового рапорту арбітра стосовно вилучення гравця команди «Ракета» (Хмельницький), Вадима Антончика, у матчі 1-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «Філтекс» (Хмельницький).
 2. Розгляд рапорту та додаткового рапорту арбітра стосовно дій гравця команди «Ракета» (Хмельницький), Дмитра Матусова, після вилучення у матчі 1-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «Філтекс» (Хмельницький).
 3. Розгляд рапорту арбітра стосовно дій гравця команди «Максимум» (Хмельницький), Максима Левченка, після вилучення у матчі 1-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «Локомотив» (ст. Ярмолинці).
 4. Розгляд вилучення гравця команди «Олімп» (Деражня), Вячеслава Яроша, у матчі 1-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «Тепловик» (Хмельницький).
 5. Розгляд вилучення гравця команди «Облавтодор» (Хмельницький), Владислава Олійника, у матчі 1-ого туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою FC «Diamant» (Хмельницький).
 6. Розгляд вилучення гравця команди FC «Diamant» (Хмельницький), Олександра Галака, у матчі 1-ого туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «Облавтодор» (Хмельницький).
 7. Розгляд вилучення президента команди ФК «ІТА-TOOLS» (Городок), Максима Басуна, у матчі 1-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «Товтри» (Хмельницький).
 8. Розгляд письмового звернення команди «КАЗ» (Красилів) стосовно ануляції червоної картки гравцю команди  «КАЗ», Богдану Бондарчуку, винесеної у матчі 1-ого туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою МФК «URBAN» (Хмельницький).
 9. Розгляд письмового звернення команди «Ракета» (Хмельницький) стосовно ануляції другої жовтої картки гравцю команди  «Ракета», Дмитру Матусову, винесеної у матчі 1-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «Філтекс» (Хмельницький).
 10. Розгляд письмового звернення команди ФК «ЮАН» (Городок) стосовно ануляції другої жовтої картки гравцю команди  ФК «ЮАН», Віталію Столяру, винесеної у матчі 1-ого туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «Компанія» (Хмельницький).
 11. Розгляд письмового звернення команди ФК «ІТА-TOOLS» (Городок) стосовно ануляції жовтої картки гравцю команди  ФК «ІТА-TOOLS», Анатолію Буцькому, винесеної у матчі 1-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «Товтри» (Хмельницький).

Вирішили:

1.1. Проаналізувавши відеозапис матчу, за сукупністю покарань пунктів 9 та 30 розділу 6 (удар (будь-якою частиною тіла чи стороннім предметом) арбітра або офіційних осіб АМФФХО) дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Ракета» (Хмельницький), Вадима Антончика, від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації терміном на 12 (дванадцять) календарних місяців.

1.2. У відповідності до пункту 30 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області забов’язати гравця команди «Ракета» (Хмельницький), Вадима Антончика, перерахувати на рахунок Асоціації грошовий штраф у розмірі 3000 (три тисячі) гривень.

Вирішили:

 1. За сукупністю покарань пунктів 1 та 10 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Ракета» (Хмельницький), Дмитра Матусова, на 5 (п’ять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років.

Вирішили:

3.1. За сукупністю покарань пунктів 1 та 10 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Максимум» (Хмельницький), Максима Левченка, на 5 (п’ять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років.

3.2. У відповідності до підпункту 3 пункту 5.2 розділу 5 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області (за грубі випади на адресу АМФФХО або її офіційних осіб) забов’язати забов’язати гравця команди «Максимум» (Хмельницький), Максима Левченка, перерахувати на рахунок Асоціації грошовий штраф у розмірі 500 (п’ятсот) гривень.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 20 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Олімп» (Деражня), Вячеслава Яроша, на 8 (вісім) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 7 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Облавтодор» (Хмельницький), Владислава Олійника, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 21 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди FC «Diamant» (Хмельницький), Олександра Галака, на 10 (десять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 9 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити президента команди ФК «ІТА-TOOLS» (Городок), Максима Басуна, від перебування у технічній зоні команди на 4 (чотири) гри у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі червону картку гравцю команди «КАЗ», Богдану Бондарчуку,  винесену у матчі 1-ого туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою МФК «URBAN» (Хмельницький).

Вирішили:

 1. На підставі пункту 4.3 статті 41 Дисциплінарних правил УАФ письмове звернення команди «Ракета» (Хмельницький) стосовно ануляції другої жовтої картки гравцю команди «Ракета», Дмитру Матусову, винесеної у матчі 1-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «Філтекс» (Хмельницький) залишити без розгляду.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі другу жовту картку гравцю команди «ЮАН»,Віталію Столяру, винесену у матчі 1-ого туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «Компанія» (Хмельницький).

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області анулювати жовту картку гравцю команди ФК «ІТА-TOOLS»,Анатолію Буцькому, винесену у матчі 1-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «Товтри» (Хмельницький).

Примітка. Член КДК АМФФХО Лучковський В.В. заявив про самовідвід, і участі у обговоренні та голосуванні при розгляді питань №1, №2 та №8 порядку денного не приймав.

Примітка. Член КДК АМФФХО Деркач Д.А. заявив про самовідвід, і участі у обговоренні та голосуванні при розгляді питань №7 та №11 порядку денного не приймав.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here