Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
390

У понеділок, 10-го квітня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, на якому був розглянутий ряд важливих питань

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Протокол №17

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

10.04.2017                                                                                    м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Деркач А.А. – голова КДК;
 • Бабіков С.М. – член КДК;
 • Нестеренко О.Д. – член КДК (у телефонному режимі);
 • Таран О.М. – секретар.

Порядок денний:

 1. Розгляд вилучення гравця команди «Лунтік» (Хмельницький), Дениса Шуляка, у матчі 3-ого туру Кубку Поділля з командою «ДЮСШ №1 Україна» (Хмельницький) дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років;
 2. Розгляд вилучення гравця команди «ДЮСШ №1 Україна» (Хмельницький), Павла Лебідя, у матчі 3-ого туру Кубку Поділля з командою «Лунтік» (Хмельницький) дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років;
 3. Розгляд вилучення гравця команди «Лада» (Хмельницький), Сергія Мазура, у матчі 3-ого туру з командою «Ротор» (Хмельницький) ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу серед ветеранів сезону 2017 року.

Слухали:

 1. Інформацію Деркача А.А.

На 10-ій хвилині матчу 3-ого туру Кубку Поділля з командою «ДЮСШ №1 Україна»  (Хмельницький) дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років, гравець команди «Лунтік» (Хмельницький), Денис Шуляк, отримав пряму червону картку за навмисний удар суперника рукою в обличчя під час гри.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 12 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької відсторонити гравця команди «Лунтік» (Хмельницький), Дениса Шуляка, на 10 (десять) ігор від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

 1. Інформацію Бабікова С.М.

На 10-ій хвилині матчу 3-ого туру Кубку Поділля з командою «Лунтік»  (Хмельницький) дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років, гравець команди «ДЮСШ №1 Україна» (Хмельницький), Павло Лебідь, отримав пряму червону картку за навмисний удар суперника рукою в обличчя під час гри.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 12 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької відсторонити гравця команди «ДЮСШ №1 Україна» (Хмельницький), Павла Лебідя, на 10 (десять) ігор від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

 1. Інформацію Деркача А.А.

На 30-ій хвилині матчу 3-ого туру з командою «Ротор»  (Хмельницький) ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу серед ветеранів сезону 2017 року, гравець команди «Лада» (Хмельницький), Сергій Мазур, отримав пряму червону картку за навмисний удар суперника ногою під час гри.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 10 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької відсторонити гравця команди «Лада» (Хмельницький), Сергія Мазура, на 5 (п’ять) ігор від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                                 Деркач А.А.

 

Секретар                                                                                    Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here