Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
332

У четвер, 19-ого січня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

Протокол №212

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

19.01.2022                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Таран О.М. – голова КДК;
 • Лучковський В.В. – член КДК;
 • Деркач Д.А. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

 1. Розгляд письмового звернення команди «Нева» (Хмельницький) стосовно ануляції червоної картки гравцю команди «Нева», Дмитру Тєбєнєву, винесеної у матчі 11-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «Сокіл-Ветерани» (Хмельницький).
 2. Розгляд письмового звернення команди «Гладіатор» (Хмельницький) стосовно ануляції другої жовтої картки гравцю команди «Гладіатор», Руслану Вівсянко, винесеної у матчі 9-ого туру дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «АІЩДІШ» (Хмельницький).
 3. Розгляд письмового звернення команди «КАЗ» (Красилів) стосовно ануляції двох жовтих карток гравцю команди «КАЗ», Сергію Олексюку, винесених у матчі 11-ого туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро» (Ярмолинці).
 4. Розгляд письмового звернення команди «КАЗ» (Красилів) стосовно ануляції жовтої картки гравцю команди «КАЗ», Андрію Бартошуку, винесеної у матчі 11-ого туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро» (Ярмолинці).
 5. Розгляд вилучення гравця команди «ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро» (Ярмолинці), Володимира Броварського, у матчі 11-ого туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «КАЗ» (Красилів).
 6. Розгляд вилучення гравця команди «ДБК» (Хмельницький), Юрія Сергійчука, у матчі 11-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «Філтекс» (Хмельницький).
 7. Розгляд рапорту арбітра стосовно дій гравця команди «Тепловик» (Хмельницький), Ігоря Тодоренка, після вилучення у матчі 11-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «Локомотив» (ст. Ярмолинці).
 8. Розгляд вилучення гравця команди «Нева» (Хмельницький), Дмитра Тєбєнєва, у матчі 11-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «Сокіл-Ветерани» (Хмельницький).
 9. Розгляд вилучення гравця команди «Brilliant» (Хмельницький), Фаєт Аль Хлафа, після завершення матчу 11-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «Royal Palace» (Хмельницький).
 10. Розгляд додаткового рапорту арбітра стосовно дій дискваліфікованого лікаря команди «Royal Palace» (Хмельницький), Дмитра Бухера, після завершення матчу 11-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «Brilliant» (Хмельницький).
 11. Розгляд вилучення гравця команди «Черепаха» (Війтовецька ОТГ), Юрія Головко, у матчі 9-ого туру дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «Електротранс» (Хмельницький).
 12. Розгляд вилучення головного тренера команди «Гладіатор» (Хмельницький), Богдана Вівсянко, у матчі 9-ого туру дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «АІЩДІШ» (Хмельницький).

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі червону картку гравцю команди «Нева», Дмитру Тєбєнєву, винесену у матчі 11-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «Сокіл-Ветерани» (Хмельницький).

Вирішили:

2. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області анулювати другу жовту картку гравцю команди «Гладіатор», Руслану Вівсянко, винесену у матчі 9-ого туру дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «АІЩДІШ» (Хмельницький).

Вирішили:

3. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі дві жовтих картки гравцю команди «КАЗ», Сергію Олексюку, винесених у матчі 11-ого туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро» (Ярмолинці).

Вирішили:

4. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі жовту картку гравцю команди «КАЗ», Андрію Бартошуку, винесену у матчі 11-ого туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро» (Ярмолинці).

Вирішили:

5. У відповідності до пункту 23 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро» (Ярмолинці), Володимира Броварського, на 12 (дванадцять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

Вирішили:

6. У відповідності до пункту 9 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «ДБК» (Хмельницький), Юрія Сергійчука, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років.

Вирішили:

7. За сукупністю покарань пунктів 1 та 5 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Тепловик» (Хмельницький), Ігоря Тодоренка, на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 7 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Нева» (Хмельницький), Дмитра Тєбєнєва, на 3 (три) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 2 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Brilliant» (Хмельницький), Фаєт Аль Хлафа, на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років.

Вирішили:

10.1. У відповідності до пункту 7 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити лікаря команди «Royal Palace» (Хмельницький), Дмитра Бухера, від перебування у технічній зоні команди на 4 (чотири) гри у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років.

10.2.  У відповідності до підпункту 2 пункту 5.2 розділу 5 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області забов’язати лікаря команди «Royal Palace» (Хмельницький), Дмитра Бухера, перерахувати на рахунок Асоціації грошовий штраф у розмірі 500 (п’ятсот) гривень.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 9 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Черепаха» (Війтовецька ОТГ), Юрія Головко, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 9 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити головного тренера команди «Гладіатор» (Хмельницький), Богдана Вівсянко, від перебування у технічній зоні команди на 4 (чотири) гри у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here