Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
279

У п’ятницю, 3-ого березня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

Протокол №218

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

03.03.2023                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Таран О.М. – голова КДК;
 • Лучковський В.В. – член КДК;
 • Деркач Д.А. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

 1. Розгляд письмового звернення команди «Олімп» (Деражня) стосовно ануляції жовтої картки гравцю команди «Олімп», Сергію Яновому, винесеної у другому матчі 1/4 фіналу плей-офф дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «ДБК» (Хмельницький).
 2. Розгляд вилучення гравця команди «МобіФренд» (Хмельницький), Романа Ладунця, у другому матчі 1/4 фіналу плей-офф дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «УПП» (Хмельницький).
 3. Розгляд рапорту арбітра стосовно дій гравця команди «Фахівець» (Хмельницький), Андрія Хлопоніна, після вилучення у третьому матчі 1/4 фіналу плей-офф дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «Атлетик-Ceresit PRO» (Хмельницький).
 4. Розгляд вилучення гравця команди «Cокіл-Ветерани» (Хмельницький), Олександра Трочинського, у другому матчі 1/4 фіналу плей-офф дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «Нева» (Хмельницький).
 5. Розгляд рапорту арбітра стосовно дій гравця команди «Нева» (Хмельницький), Богдана Білика, після вилучення у третьому матчі 1/4 фіналу плей-офф дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «Сокіл-Ветерани» (Хмельницький).
 6. Розгляд вилучення гравця команди «ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро» (Ярмолинці), Артема Ошовського, у матчі 2-ого туру Кубку Виклику дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «КАЗ» (Красилів).

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі жовту картку гравцю команди «Олімп», Сергію Яновому, винесену у другому матчі 1/4 фіналу плей-офф дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «ДБК» (Хмельницький).

Вирішили:

2. У відповідності до пункту 7 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «МобіФренд» (Хмельницький), Романа Ладунця, на 3 (три) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років.

Вирішили:

3. За сукупністю покарань пунктів 1 та 13 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Фахівець» (Хмельницький), Андрія Хлопоніна, на 5 (п’ять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

Вирішили:

4. У відповідності до пункту 8 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Сокіл-Ветерани» (Хмельницький), Олександра Трочинського, на 3 (три) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років.

Вирішили:

5. У відповідності до пункту 11 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Нева» (Хмельницький), Богдана Білика, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

Вирішили:

6.1. У відповідності до пункту 3 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро» (Ярмолинці), Артема Ошовського, на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років.

6.2. Згідно підпункту 2 пункту 5.1 розділу 5 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької відсторонити Артема Ошовського від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років в статусі офіційного представника команди «Філтекс» (Хмельницький) на термін, передбачений підпунктом 6.1 цього рішення.

6.3. У відповідності до підпункту 2 пункту 5.2 розділу 5 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області забов’язати гравця команди «ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро» (Ярмолинці), Артема Ошовського, перерахувати на рахунок Асоціації грошовий штраф у розмірі 500 (п’ятсот) гривень.

Примітка. Голова КДК АМФФХО Таран О.М. заявив про самовідвід, і участі у обговоренні та голосуванні при розгляді питання №2 порядку денного не приймав.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here