Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
204

У п’ятницю, 17-ого березня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

Протокол №220

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

17.03.2023                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Таран О.М. – голова КДК;
 • Лучковський В.В. – член КДК;
 • Деркач Д.А. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

 1. Розгляд експертного висновку Комітету арбітрів АМФФХО стосовно неправомірного винесення жовтої картки гравцю команди «Динамо-ГУНП» (Хмельницький), Андрію Соколюку, у другому матчі 1/2 фіналу плей-офф дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «Helpix» (Хмельницький).
 2. Розгляд вилучення офіційного представника команди «Менс» (Хмельницький), Віктора Павлюка, у третьому матчі 1/2 фіналу плей-офф дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «Товтри» (Хмельницький).
 3. Розгляд вилучення гравця команди «Авіатор» (Старокостянтинів), Олександра Лукомського, у матчі 5-ого туру Кубку Виклику дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою FC «Diamant» (Хмельницький).
 4. Розгляд вилучення гравця команди «Інтерпродсервіс» (Хмельницький), Андрія Ільчука, у другому матчі 1/2 фіналу плей-офф дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «Епіцентр-К» (Хмельницький).
 5. Розгляд вилучення гравця команди «Динамо-ГУНП» (Хмельницький), Владислава Ліпчинського, після фактичного завершення третього матчу 1/2 фіналу плей-офф дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «Helpix» (Хмельницький).
 6. Розгляд вилучення гравця команди «Поділля-АТО» (Хмельницький), Сергія Бугаєнка, у матчі 2-ого туру Відкритого Кубку Хмельницького з футзалу дивізіону 5 сезону 2023 років з командою FC «Family» (Хмельницький).
 7. Розгляд вилучення гравця команди FC «Family» (Хмельницький), Карена Григоряна, у матчі 2-ого туру Відкритого Кубку Хмельницького з футзалу дивізіону 5 сезону 2023 років з командою «Поділля-АТО» (Хмельницький).
 8. Розгляд рапорту арбітра стосовно дій гравця команди МФК «Сервіс-Буд» (Хмельницький), Віктора Павлика, після вилучення у матчі 2-ого туру Відкритого Кубку Хмельницького з футзалу дивізіону 5 сезону 2023 років з командою «Прикордонник-2» (Хмельницький).

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області анулювати жовту картку гравцю команди «Динамо-ГУНП», Андрію Соколюку, винесену у другому матчі 1/2 фіналу плей-офф дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років з командою «Helpix» (Хмельницький).

Вирішили:

2. У відповідності до пункту 9 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити офіційного представника команди «Менс», Віктора Павлюка, від перебування у технічній зоні команди на 4 (чотири) гри у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

Вирішили:

3. У відповідності до пункту 9 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Авіатор», Олександра Лукомського, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

Вирішили:

4. У відповідності до пункту 5 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Інтерпродсервіс», Андрія Ільчука, на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років.

Вирішили:

5. У відповідності до пункту 9 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Динамо-ГУНП», Владислава Ліпчинського, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

Вирішили:

6. У відповідності до пункту розділу 21 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Поділля-АТО», Сергія Бугаєнка, на 10 (десять) ігор від участі у Відкритому Кубку Хмельницького з футзалу дивізіону 5.

Вирішили:

7. У відповідності до пункту розділу 21 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди FC «Family», Карена Григоряна, на 10 (десять) ігор від участі у Відкритому Кубку Хмельницького з футзалу дивізіону 5.

Вирішили:

8. За сукупністю покарань пунктів 1 та 12 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди МФК «Сервіс-Буд», Віктора Павлика, на 5 (п’ять) ігор від участі у Відкритому Кубку Хмельницького з футзалу дивізіону 5.

Примітка. Член КДК АМФФХО Деркач Д.А. заявив про самовідвід, і участі у обговоренні та голосуванні при розгляді питання №2 порядку денного не приймав.

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here