Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
444

У п’ятницю, 26-го травня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, на якому був розглянутий ряд важливих питань

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Протокол №19

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

26.05.2017                                                                                    м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

  • Деркач А.А. – голова КДК;
  • Бабіков С.М. – член КДК;
  • Нестеренко О.Д. – член КДК;
  • Таран О.М. – секретар.

Порядок денний:

  1. Розгляд вилучення гравця команди «Інтерпродсервіс» (Хмельницький), Віктора Паштепи, у матчі 1/2 фіналу з командою «Лунтік» (Хмельницький) БІЗНЕС ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2017 років;
  2. Розгляд вилучення гравця команди «Лунтік» (Хмельницький), Івана Радюка, у матчі 1/2 фіналу з командою «Інтерпродсервіс» (Хмельницький) БІЗНЕС ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2017 років.

Слухали:

  1. Інформацію Деркача А.А.

На 42-ій хвилині матчу 1/2 фіналу з командою «Лунтік» (Хмельницький) БІЗНЕС ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2017 років, гравець команди «Інтерпродсервіс» (Хмельницький), Віктор Паштепа, отримав пряму червону картку за навмисний удар суперника під час гри.

Вирішили:

  1. У відповідності до пункту 10 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької відсторонити гравця команди «Інтерпродсервіс» (Хмельницький), Віктора Паштепу, на 5 (п’ять) ігор від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

  1. Інформацію Бабікова С.М.

На 50-ій хвилині матчу 1/2 фіналу з командою «Інтерпродсервіс» (Хмельницький) БІЗНЕС ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2017 років, гравець команди «Лунтік» (Хмельницький), Іван Радюк, отримав пряму червону картку за нецензурні та образливі вислови на адресу арбітра матчу.

Вирішили:

  1. У відповідності до пункту 9 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької відсторонити гравця команди «Лунтік» (Хмельницький), Івана Радюка, на 4 (чотири) гри від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Голова КДК  АМФФХО                                                                 Деркач А.А.

 

Секретар                                                                                    Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here