Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
185

У четвер, 20-ого квітня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

Протокол №224

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

20.04.2023                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

  • Таран О.М. – голова КДК;
  • Лучковський В.В. – член КДК;
  • Деркач Д.А. – член КДК;
  • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

  1. Розгляд вилучення гравця команди «URBAN-Ветеран» (Хмельницький), Олександра Михайлова, у матчі 10-ого туру ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу серед ветеранів сезону 2023 років з командою «ВЕТЕРАН-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ» (Хмельницький).
  2. Розгляд вилучення гравця команди «Кардіфф» (Хмельницький), Андрія Яремчука, у матчі 11-ого туру ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу серед ветеранів сезону 2023 років з командою «Адвокат» (Хмельницький).

Вирішили:

  1. У відповідності до пункту 5 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «URBAN-Ветеран», Олександра Михайлова, на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті Хмельницького з футзалу серед ветеранів сезону 2023 років.

Вирішили:

  1. У відповідності до пункту 9 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Кардіфф», Андрія Яремчука, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті Хмельницького з футзалу серед ветеранів.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here